Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Frizieri

Akreditēta profesionāla programma  "Frizieru pakalpojumi" . Kvalifikācija "Frizieris".

Apmācība tiek īstenota sadarbībā ar Kadus (Londa) Professional.  

Licences numurs - P 6645.  

Piešķiram kvalifikāciju "Frizieris" (2.kvalifikācijas līmenis) un izsniedzam akreditēto valsts apliecību ar sekmju izrakstu. 

Esam sadarbības partneri WELLA un Kadus (Londa) Professional Latvijā. Strādājam ar augstas klases profesionālo vācu ražotāju kosmētiku - Wella, Kadus (Londa), kura ir plaši izplatīta gan Latvijā, gan arī citās Eiropas valstīs, kas palīdzēs Jūsu turpmākajai profesionālai darbībai.

Programmā:

- Sanitārija, higiēna;

- Materiālmācība;

- Matu krāsošanas tehnoloģijas, t.sk.Balajažs, Šatušs, Ayrtouch, Ombre, Sombre. Darba tehnoloģijas ar SEMI krāsām.

- COLOR OFF;

 - Matu balināšanas tehnoloģijas, t.sk. jaunākās paaudzes balinātāju pielietojums "Free style" tehnoloģijām, follijas, "Windows", paralona pareizs pielietojums dažādās tehnikās. Šķipsnu un bloku krāsošanas tehnikas.

- Sieviešu matu griezumu tehnoloģijas, t.sk.dažādu tehnoloģiju pielietošanas apskats: Pivot Point, Axiom, Chi, Tony &Guy, Vidal Sassoon, u.c. Jaunāko griešanas un filēšanas tehniku apskats, piem., Pointing, Pointcut, Slicing, Notching, u.c. Tiks apskatītas vienmērīgas un graduētas formas, garās un īsās pakāpēniskās formas, u.c.

- Vīriešu matu griezumu tehnoloģijas, vīriešu zāles īpatnības: Klasiskie un modernie matugriezumi, bārdas un ūsu nofromēšanas specifika. Stilizēto barbershop matu griezumi. Balajažs tehnikas pielietošana bārdas noformēšanā.

- Ilgviļņu tehnoloģijas: klasiskās un jaunākās ilgviļņu likšanas metodes, "bio" un "zīda" ilgviļņi, u.c.;
- Vakara frizūru veidošana: palīglīdzekļu, mākslīgo matu un staileru izmantošana frizūrās; Tatjaņinas, Kamerona un Kota tehnoloģiju pielietošana, ondulācijas pielietošana, dažādu frizūru veidu un stilu apskatīšana: "Klasiskās", "Kokteiļa", "Vintage Pin up", "Etnografisko", "Karu", u.c.


+ mācību kursā papildus ietilpst sekojoši semināri:

- Koloristika un krāsu dizains;
- Matu pieaudzēšana (visi veidi) + pieaudzēšana uz mikroriņķiem;
- Āfrikāņu bizīšu pīšana;
- Keratīna matu taisnošana un citi keratīna pakalpojumi;

Pēc kursa beigšanas, Jūs saņemsiet sertifikātu par kosmētikas zīmolu izmantošanas apguvi.

Papildu praktiskie semināri: 

 Uz mācību beigām, mēs piedāvājam iziet kvalifikācijas celšanas seminārus:
1) "Kreatīva pieeja krāsošanas metodēm ar KADUS (LONDA) PROFESSIONAL" - praktiskais seminārs: kā izvairīties no šabloniem un rutīnas matu krasošanas shēmās un metodēs un izveidot mūsdienīgu un radošu tēlu;
2) "Pieprasītākie salona griezumi ar individuālu pieeju klientam ar KADUS (LONDA) PROFESSIONAL" - sešas klasiskas griezumu pamatformas, no kurām izveidosim modernus griezumus (4 modeļi katram studentam);

Ja esi talantīgs, enerģisks cilvēks un vēlies sasniegt augstāko profesionālo līmeni savā darbībā, aicinām Tevi piedalīties WELLA un KADUS (LONDA) PROFESSIONAL profesionālajos frizieru konkursos - "Jaunais Talants un Krāsas Vīzija"! Tevi, kā konkursa dalībnieku, vadīs mūsu meistare un pedagogs ar vairāku gadu stāžu, ar pieredzi dalībā Latvijas un starptautiskos frizieru un stilistu konkursos.


Jau 15 gadus Rīgas Starptautiskais mācību centrs piedāvā Frizieru kursus.  Mūsu mācību centram ir sava Mācību Frizētava, kur klienti par nelielu samaksu var nogriezt, nokrāsot un ieveidot matus.

Piedāvājam daudz praktisko nodarbību, kuras sāksies jau 6.-7. mācību stundā!

Jauna uzņemšana:  

1) Sestdienu grupa (10 mēneši)
08.09.2018
10:00-18:00

2) Vakaru grupa (inensīvā) (~7 mēneši)
11.09.2018
otrdienās, trešdienās, ceturtdienās
18:00-21:00

3) Piektdienu grupa (10 mēneši)
07.09.2018
09:00-17:00

4) Intensīvā grupa (5 mēneši)
05.09.2018
09:00-17:00
pirmdienās, trešdienās

Programmas maksa: 110 EUR x 10 maksājumi (1100 EUR)

UZMANĪBU! Apmaksājot programmu uzreiz, atlaide 80 EUR. Programmas maksa ar atlaidi 1020 EUR

Izglītības izdevumu atmaksas iespējas:
Vēršam uzmanību, ka Rīgas Starptautiskais mācību centrs ir akreditētā izglītības iestāde: saņemot Čeku par akreditētās izglītības programmas apmeklēšanu, Jūs varat deklarēt šos izdevumus Jūsu (Jūsu tuvinieku) gada ienākumu deklarācijā un pretendēt uz izdevumu atmaksu.

Mācies un saņem dāvanu Eur 250,- vērtībā sava biznesa uzsākšanai! (sk.zemāk)

Mācību programmas laikā Jums tiks nodrošinātas teorētiskā un  praktiskā apmācība skolā.  Kvalifikācijas programmas noteikumi paredz, ka izglītojamajam ir jāiziet prakse salonā. Nepieciešamības gadījumā mēs palīdzam ar prakses vietu, jo skolai ir vairāki saloni - sadarbības partneri, kuri labprāt pieņem mūsu studentus praksei un/vai darbam.

ll_325188RiS skola piedāvā labākajiem studentiem DĀVANU  Eur 250,- vērtībā  savas profesionālas darbības uzsākšanai.  Sadarbībā ar E-BEAUTY.LV  DĀVINĀM Jums personisku vietni  portālā E-BEAUTY.LV  !! Šī ir lieliska DĀVANA meistariem-iesācējiem, lai efektīvi attīstītu Jūsu biznesu internetā vienā no populārākajiem portāliem skaistumkopšanas jomā.  Šī dāvana tiek pasniegta labākajiem studentiem pēc diploma saņemšanas.

 

Uzmanību!

Sakarā ar to, ka šis mācību kurss ir valsts akreditēts, pēc mācībām mūsu skolas telpās un mūsu mācību frizētavā, Jūs gaida 1 mēneša gara kvalifikācijas prakse jebkurā skaistumkopšanas salonā vai frizētavā. Lūdzam vērsties pie administrācijas, ja vēlaties, lai mēs Jums palīdzam atrast prakses vietu.

 

Šis kurss ir paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas ne tikai apgūt pamata profesiju Friziera specialitātē, bet papildus iemācīties arī modernākās matu kopšanas tehnoloģijas: matu pieaudzēšanu, keratīna pakalpojumu veikšanu, apgūt inovatīvo matu griezumu, - viss, kas parasti tiek piedāvāts par papildu samaksu, pie mums ir iekļauts mācību kursā un palīdzēs Jums kļūt par pieprasītu meistaru darba tirgū.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------

Mūsu pedagogi:

     Dace Lešinska - Frizieru mākslas pedagogs. Speciālizējas uz vīriešu matu griezumiem un uz vīriešu zāles darba tehnoloģijām. 2005.g. ir saņēmusi RTU profesionālās augstākās  izglītības diplomu par pedagoga kvalifikāciju. 1991.g.ir saņēmusi profesionālās izglītīas diplomu "Plaša profila friziera" specialitātē. 1996.g. ir pilnveidojusi savas zināšanas un prasmes un saņemusi Latvijas Amatniecīas Kameras diplomu ar piešķirtu friziera zeļļa amatu. 2005.g.bija pilnveidojusi savas zināšanas un prasmes un saņēma profesionālās pilnveides izglītības apliecību programmā "Jaunākie materiāli un tehnoloģijas friziera amatā". 2008.g.ir piedalījusies Dzintreks Creative Vision kvalifikācijas celšanas kursos. 2009.g.ir apmeklējusi vairākus "Cutrin" un "ESTEL" kvalifikācijas celšanas seminārus. 2010.g.ir apmeklējusi vairākus seminārus, kas saistīti ar koloristiku un krāsu mācību. 2011.g.ir piedalījusies Goldwell kvalifikācijas celšanas semināros un Barbershop darbu tehnoloģijās. 2015.g.ir attīstījusi savas profesionālās prasmes Expo Beauty Hairstyle Academijā programmā "Progresīvas un klasiskas vīriešu matu griezumu tehnikas. Hairtattoo" un "Dāmu frizūras uz gariem un pusgariem matiem". 2016.g.turpināja pilnveidot savas zināšanas un prasmes matu krāsošanas tehnikās, piedaloties Wella studijas semināros. 2017.g.ir apguvusi "Mūsdienīgu matu krāsošanas pielietojums salonā, izmantojot balayage, sombre, shatush, deep dye tehnikas" un citas modernas krāsošanas un matu griezumu tehnikas. 2018.g.ir apguvusi kvalifikācijas celšanas programmu "Aktuālo vīriešu matu griezumu un krāsošanas tehnikas 2018.g."

Jeļena Suhacka - RiS skolas Pivot Point pārstāvis. Vada kvalifikācijas celšanas programmas un profesionālus seminārus no Pivot Point akadēmijas. Jūsu kurators dalībai profesionālajos konkursos, kura sagatavos Jūs atbilstoši nolikumam visiem konkursa etapiem. Jeļena ir diplomēts meistars "Frizieris-modelētājs". Profesionālais darba stāžs- vairāk nekā 20 gadi. Viņa ir mācījusies modernas sieviešu un vīriešu matu griešanas tehnikas Dolores akadēmijā, pastāvīgi pilnveido savas zināšanas un prasmes dažādos semināros un meistarklasēs, Vācijā padziļināti studējusi frizieru koloristikas un kolorēšanas tehnikas. Londa konkursu laureāte. 

 


20170425_123136

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 Uzmanību!

 Valsts parauga diploma noformēšana maksā EUR 15,- valsts kvalifikācijas eksāmena kārtošana- EUR 65,-


Mums ir jaunas mācību frizētavas telpas, kurās Jūs uzņemsiet klientus praktiskām nodarbībām. Uzmanību! Adrese - A.Čaka iela 24, 1.stāvs, Rīgā

 

Frizieru piederumu komplekts

1 Frizieru šķēres - C-CUT Ultorn (izmērs 5.5)
ar ieliktņiem pirkstu komfortam labajai vai kreisajai rokai
2
Filieršķēres - C-Cut Ultron (izmērs 5.5)
ar ieliktņiem pirkstu komfortam labajai vai kreisajai rokai
3  Ķemme matu griezumiem
4

Ķemme matu griezumiem ar metālisko kātiņu
5
Ķemme matu griezumiem
6
Ķemme matu griezumiem
7 Ķemme matu griezumiem
8 Ķemme matu griezumiem
9 Ķemme matu griezumiem
10
Apaļo brašingu komplekts (4 brašingi dažādos diametros)
11
Tuneļķemme
12
Matu klipšu komplekts (6 gab.)
13
Matu klipšu komplekts (12 gab.)
14
Klasiskā otiņa ar dabīgiem sariem
15
Pulverizators

 

16

 

Meistara peņuārs ar apmetni zeltīti brūnā krāsā

17
Melni lateksa cimdi meistaram
18

Manekena galva ar cilvēka dabīgajiem matiem, 40 cm

19

 

Dezinfekcijas līdzeklis uz spirta bāzes (63%)

Izmantojiet iespēju saņemt Jūsu izglītības starptautisku sertifikāciju un apliecināt to ar ITEC diplomu.