Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Beauty Specialist

Sejas estētiskā kopšana  

ITEC starptautiskā akreditācija programmā "BEAUTY SPECIALIST"

 Aicinām izglītības programmā "Sejas estētiskā kopšana". LR akreditācijas lapa - AI 6092. Licences numurs P-6385. 

  Pēc šīs programmas sekmīgas apguves un noslēguma pārbaudes nokārtošanas Jūs saņemat LR akreditētu profesionālās pilnveides izglītības apliecību programmā "Sejas estētiskā kopšana". 


Pēc LR akreditētas programmas noslēguma eksāmena sekmīgas nokārtošanas Jūs varat tikt pielaisti pie ITEC starptautiskā eksāmena (teorētiskā un praktiskā daļas) kārtošanas, pēc kura Jūs varat saņemt  starptautisku sertifikātu ITEC  kvalifikācijā "
BEAUTY SPECIALIST". Starptautisks ITEC sertifikāts ļauj strādāt ārvalstīs SPA salonos, kruīza kuģos kvalifikācijā "BEAUTY SPECIALIST". 

Mācību kurss ir izstrādāts cilvēkiem bez priekšzināšanām un bez medicīniskās izglītības. Pēc kursa beigšanas Jūs varat turpināt izglītību citās izglītības programmās, tai skaitā arī iegūt medicīnisko izglītību augstskolās un koledžās.

Mācības notiek nelielās grupās 5-8 cilvēki.

 

 PROGRAMMĀ:

- Sanitārija un higiēna. Pirmās palīdzības sniegšana. Darba aizsardzība
- Anatomijas un fizioloģiajs pamati. Vispārējā patoloģija.
- Materiālmācība
- Klasiskā un bikini vaksācija visās ķermeņa zonās (piemaksa par materiāliem par piedalīšanos praktiskajā daļā - 15,-Eur)
- Estētiskā sejas  un ķermeņa kopšana (praktiskās sejas kopšanas procedūru izpilde sejas un dekoltē zonās: ādas attīrīšana un sagatavošana procedūrām, mehāniskie, enzīmie, skābes, u.c.pīlingi, dažādu veidu masku pielietošana, u.c.)
- Sejas kosmētiskās masāžas
- Aromterapijas un fitoterapijas pamati
- Klasiskās aparātu tehnoloģijas:Brosāža, Vapazons, Galvanizācija, Ultraskaņa, Dorsenvāls
- Uzacu korekcijas process: uzacu formēšana, uzacu profesionālā ķīmiskā krāsošana
- Skropstu krāšošanas procedūras

- BONUSS: Programmas cenā ir iekļauts Mikronīdlinga (Mezoterapija ar mikroadatām) mācību kurss

Mikronīdlinga mācību kurss ir iekļauts cenā. Lai praktiski piedalītos mācību kursā un saņemtu starptautisku sertifikātu par šo tehniku, Jums obligāti ir jāpiedalās programmas praktiskajā daļā: prakse uz modeļa ar mikronīdlinga aparātu. Lai piedalītos praksē Jums ir jāiegādājas mikronīdlinga komplekts: aparāts un mikronīdlinga preparāts ar hialuronskābes saturu. Detalizēti lūdzam apskatīties šeit.

 

 

 Visu procedūru izpildīšana tiek apmācīta pēc starptautiskiem standartiem, lai uzreiz sagatavotu studentus darbam gan Latvijā, gan ārvalstu SPA salonos. 

Pēc kursa beigšanas Jūs kārtojat noslēguma pārbaudījumu, pēc kura Jūs saņemat profesionālās pilnveides izglītības apliecību programmā "Sejas estētiskā kopšana". Pēc šī kursa beigšanas Jūs tiekat pielaisti pie ITEC starptautiskā eksāmena kārtošanas kvalifikācijā "Beauty Specialist".   

Pavisam kopā - 180 akadēmiskās stundas, jeb 5 mēnešu apmācība (ja nodarbības notiek 2 reizes nedēļā).

Mācību maksa:  142,- EUR / pieci maksājumi. Uzmanību! Veicot apmaksu uzreiz par visu kursu, mēs sniedzam atlaidi - 30 EUR 

Izglītības izdevumu atmaksas iespējas:
Vēršam uzmanību, ka Rīgas Starptautiskais mācību centrs ir akreditētā izglītības iestāde: saņemot Čeku par akreditētās profesionālās izglītības programmas apmeklēšanu, Jūs varat deklarēt šos izdevumus Jūsu (Jūsu tuvinieku) gada ienākumu deklarācijā un pretendēt uz izdevumu atmaksu.

Valsts diploma noformēšanas maksa ir 15 EUR.

* Uzmanību! Papildu pēc programmas apgūšanas Jūs saņemsiet profesionālās izglītības pilnveides apliecību ar sekmju izrakstiem, kā arī sertifikātus latviešu un angļu valodās sekojošajās tēmās:
1) Uzacu formēšana. Uzacu un skropstu krāsošana
2) Sejas kosmētiskā masāža
3) Klasiskā un bikini vaksācija (tiem studentiem, kuri piedalījās praktiskajā daļā)
4) Sejas estētiskās kopšanas tehnoloģijas
5) Mezoterapija ar mikroadatām (tiem studentiem, kuri piedalījās praktiskajā daļā)

Notiek uzņemšana: 

1) Dienu intensīvā grupa (2-2.5 mēneši)
21.08.2018.
otrdienās, ceturtdienās
10.00-16.00 

2) Vakaru intensīvā grupa (3,5 mēneši)
10.09.2018.
pirmdien, trešdien, piektdien
18.00-21.00

3) Svētdienu grupa (5 mēneši)
26.08.2018.
10.00-16.00 

 

Mācies un saņem dāvanu Eur 250,- vērtībā:

RiS skola piedāvā labākajiem studentiem DĀVANU  Eur 250,- vērtībā  savas profesionālas darbības uzsākšanai.  Sadarbībā ar E-BEAUTY.LV  DĀVINĀM Jums personisku vietni  portālā E-BEAUTY.LV  !! Šī ir lieliska DĀVANA meistariem-iesācējiem, lai efektīvi attīstītu Jūsu biznesu internetā vienā no populārākajiem portāliem skaistumkopšanas jomā.  Šī dāvana tiek pasniegta labākajiem studentiem pēc diploma saņemšanas.

Pēc programmas apgūšanas Jūs saņemsiet valsts profesionālās izglītības apliecību kopā ar starptautisko sertifikātu latviešu un angļu valodās par programmu "Sejas estētiskā kopšana", kā arī Jums būs tiesības pieteikties ITEC eksāmenam kvalifikācijā "Beauty Specialist". ITEC diploms ir īpaši aktuāls tiem cilvēkiem, kuri plāno savu turpmāko karjeru ārvalstīs.

Teorētiskais ITEC eksāmens notiek Jūsu izvēlētajā valodā. Pēc sekmīgas eksāmena nokārtošanas Jūs saņemat atsevišķu ITEC sertifikātu, kuru atzīst darba devēji, SPA centri, skaistumkopšanas saloni vairāk kā 40 valstīs. Šī sertifikācija  ir īpaši aktuāla tiem studentiem, kuri vēlas savu turpmāku profesionālo darbību redzēt Eiropas valstīs, ASV, Austrālijā vai citās valstīs, vai kruīza kuģos.

RiS mācību centrs ir sertificēts ITEC starptautiskajā koledžu asociācijā SPA un skaistumkopšanas jomā. Tāpēc mēs esam tiesīgi izsniegt starptautiskos diplomus gan no mūsu skolas, gan piedāvāt studentiem iziet atsevišķu starptautisku ITEC sertifikāciju, lai saņemtu īpašu ITEC diplomu vienā no kvalifikācijām:

- HOLISTIC MASSAGE (Pilna ķermeņa klasiskā masāža)
- BEAUTY SPECIALIST (Kosmētiķis - bez medicīniskās izglītības)
- WAXING
- MAKE UP
- MANICURE

10538615_830758196980944_5878596545200352171_n

 

Par sekojošu eksāmena datumu lūdzam interesēties pie administrācijas. Eksāmeni notiek 2 reizes gadā: vasaras un ziemas sezonā.

Sertifikācijas maksa - 290 Eur
UZMANĪBU! Mūsu studentiem maksa - 190 Eur.

 

 Nodarbībām mēs piedāvājam profesionālo  kosmētiku Clarena - Itālija:

 

1 Attīrošs pieniņš ar kumelīšu ekstraktu
2 Foaming Cleanser - Losjons ādas tīrīšanai ar tējas koka eļļu
3 Make up remover lotion. Losjons acu kosmētikas noņemšanai
4 Tonizējošs losjons ar kumelīšu ekstraktu
5 Epiderm Gommage. Intensīvais skrubis sejai
6 Enzymatic peeling cream. Fermentu krēms-pīling
7 Pindas oil. Sejas masāžas eļļa.
8 Glikolskābe 3% un Salicīlskābe 1.25%. GS Peel
9 Collagen Mask. Mitrinoša maska ar kolagēnu
10 Couperosys Mask. Antikuperoza maska
11 Purifying Mask. Poru attīroša maska (taukainai ādai)
12 Natural Alginate Face & Body Peel Off Mask. Alginātmaska ķermenim un sejai (pūdera)
13 Posdered Clay. Pulverveida māls
14 Hydra Active Cream. Mitrinošs aizsargkrēms SPF 15
15 Eye contour cream. Acu kontūru krēms

Visi mācību materiāli ir iekļauti cenā. Pašiem lūdzam ņemt līdzi ērtu apģērbu un maiņas apavus.

Šādu mācību kosmētiku mēs nodrošinām mūsu studentiem priekš praktiskām nodarbībām. Mācību centrā piedāvājam  dvieļus, segas un vienreizējās lietošanas  palagus, krāsas uzacu un skropstu krāsošanai. Klasiskā manikīra un pedikīra apmācībām piedāvājam iegādāties profesionālo darba komplektu mācību centrā.

Studentu ievērībai!

Pašiem jānodrošina: Apģērbs darbam un maiņas apavus..