Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Masāžas studija

Apkopojot vairāku gadu pedagoģisko un profesionālo pieredzi skaistumkopšanas, SPA un masāžu jomā, kā arī ņemot vērā darba devēju izteiktas prasības SPA meistariem un speciālistiem uz šo brīdi, Mācību centrā strādājošie fizioterapeiti, masieri, SPA meistari un ārsti ir izstrādājuši vairākas izglītības programmas, kas ļaus cilvēkiem bez iepriekšējām zināšanām apgūt masāžu, SPA procedūru, ķermeņa kopšanas procedūru veikšanas tehnoloģijas. Mēs palīdzēsim Jums ātri un efektīvi apgūt specializēto mācību kursu:

* Klasiskās masāžas bāzes kurss;

* Profesionālo masāžu komplekss;

* Ietīšanas procedūras;

* Karsto akmeņu masāža;

* Fitnesa masāža

* Anticelulīta masāža;

* Limfu drenāža;

* Sejas kosmētiskā masāža;

* Ekspress masāža;

 ! Mūsu mācību programmas ir šauri specializētas ar maksimālo prakses īpatsvaru. Tas ir izdarīts ar nolūku maksimāli efektīvi iemācīt izglītojamajiem nepieciešamās zināšanas un prasmes savu profesionālo funkciju veikšanai. Mēs rūpējamies par savu izglītojamo profesionālo sagatavotību.
! Mācību kursi ir intensīvi un izglītojamajiem jau no mācību sākuma tiek dots liels profesionālās informācijas apjoms.

! Mācību kursi ir licencēti, t.i. Izglītības un Zinātnes ministrijas apstiprināti, pēc kursu beigšanas Jūs iegūsiet starptautiski atzītu apliecību par mācību kursa apguvi latviešu un angļu valodās.

Ja Jūs  patiešām vēlatiesi apgūt visu nepieciešamo un būt gatavi patstāvīgi izpildīt dažādas SPA procedūras, laipni lūdzam uz mūsu kursiem!