Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Microblading

Aicinām uz profesionālo mācību kursu "Mikrobleidinga tehnoloģijas", jeb "Microblading" pēc Branko Babiča metodes

Var piedalīties cilvēki gan ar priekšzināšanām mikropigmentācijā, gan cilvēki bez priekšzināšanām- "no 0".

Mikrobleidings ir salīdzinoši jauna manuālās mikropigmentācijas metode. Šī tehnika tiek uzskatīta par semi-permanento meikapu, jo rezultāts tiek panākts, pateicoties tam, ka īpaši smalkās konsistences pigmenti tiek ievadīti ar speciālo "pildspalvu" epidermā. Ar Mikrobleidinga metodi tiek panākts ļoti dabīgs efekts, kuru bieži salīdzina ar mikropigmentācijas matiņu tehnikas efektu, kas ir smalkāks izpildījumā. Rezultāts ir noturīgs - līdz 1,5 - 2 gadiem. Šīs tehnikas rezultātā, uzacis izskatās nevainojami, apjomīgi, ar smalki iezīmētiem matiņiem.

MICROBLADING cilvēkiem bez priekšzināšanām mikropigmentācijā

 

Mācību garums - 3 nodarbības pa ~5 ak.stundām

Mācību maksa - 390,- Euro (Mācību maksa ar savu modeli)
Mācību maksa (mācību centrs aicina modeli) - 415 Euro

Mācību laikā Jūs apgūsiet mikrobleidinga tehnoloģiju, praktiski strādāsiet gan uz mākslīgas ādas paraugiem, gan ar klientiem. Jūs varēsiet sagatavot savu darba vietu, piedāvāt klientei viņas sejas formai atbilstošu uzacu formu, uzacu krāsu. Jūs iemācīsieties korekti šai procedūrai pielietot anestēziju pirms procedūras un procedūras laikā, sakopt uzacis pēc procedūras, korekti sagatavot pigmentus. Jūs praktiski trenēsieties pareizi izpildīt mikrobleidinga tehnoloģiju uzacīm.

Modelei procedūras maksa - bezmaksas

MICROBLADING mikropigmentācijas meistariem

Mācību laikā Jūs apgūsiet mikrobleidinga tehnoloģiju, praktiski strādāsiet gan uz mākslīgas ādas paraugiem, gan uz modeles. Dalībai šajā kursā ir nepieciešamas priekšzināšanās mikropigmentācijā. Lūdzam iesniegt izglītības dokumenta kopiju administrācijai.

Mācību garums - 1 nodarbība - 9 ak. stundas

Mācību maksa - 295,- Euro (Mācību maksa ar savu modeli)
Mācību maksa
(Mācību centrs aicina modeli) - 320,-Euro

Modelei procedūras maksa - bezmaksas

Seminārs notiek individuāli un nelielās grupās.

Programmā: 

 - Ievads - mikrobleidinga (microblading) tehnikas būtība, izmantojamie instrumenti, pigmenti
- Kā izvēlēties atbilstošu pigmentu
- Formas zīmēšana un noteikšana
- Matiņu ieveidošana
- Izpildes tehnika
- Meistara darba demonstrācija uz modeļa + paralēla studentu izpilde uz lateksa ādas (vai varat aicināt savu modeli - darbi tiek izpildīti ar profesionāliem instrumentiem un pigmentiem).

Semināra laikā jāizmanto speciālie mikrobleidinga instrumenti:

Maksa par komplektu - 129,- Euro:
- Pildspalva (žiletes turētājs)
- 12. un 14.izmēra profesionālās microblading žiletes (10 gb.)
- 3 brūnās gammas pigmenti
- 1 pigments - korekta toņa izveidei
- lateksa āda - treniņdarbiem

Pēc mikrobleidinga  semināra apgūšanas, īpaši rekomendējam apmeklēt mūsu mācību semināru jaunajā manuālajā tehnoloģijā (ar atlaidi mūsu studentiem).
"Manuāltehnika 3 sejas daļām: uzacīm, acu līnijām, lūpām". Mūsu atudentiem piedāvājam atlaides mācībām. Šim mācību kursam Jūs varēsiet izmantot to pašu instrumentu komplektu, kuru Jūs iegādājāties mikrobleidingam. Detalizētu aprakstu lūdzam skatīties sadaļā "Mikropigmentācijas semināri".

Vēršam STUDENTU uzmanību, ka lai strādātu mikropigmentācijas nozarē, saskaņā ar MK noteikumiem Nr.182, no 01.01.2016. katram mikropigmentācijas pakalpojumu sniedzējam obligāti ir jābūt dokumentam, ka viņš ir apguvis mācību programmu "Tetovēšanas un pīrsinga pakalpojumu sniegšanai noteiktās minimālās higiēnas prasības". Piedāvājam iziet šo kursu individuāli vai grupās. Lūdzam aprakstu skatīties šeit.