Seminārs: Keratīna tehnoloģijas profesionālajā frizieru darbā

Mūsdienās friziera profesionālā darbība nav iedomājama bez keratīna tehnoloģiju izmantošanas. 80% cilvēka matus veido keratīns. Sals, saule, matu krāsošana, mazgāšana ar šampūniem - tas viss bojā matu ārējo izskatu un mati zaudē savu spīdumu.

Mēs iemācīsim veikt keratīna procedūras ar pēdējās paaudzes keratīnu - Natura Keratīns, kas pēdējā laikā kļūst arvien populārāks, jo atbilst Eiropas Savienības normatīvu prasībām un nesatur cilvēka veselībai kaitīgas vielas. Tā iedarbība ir noturīga un mati kļūst mirdzoši un spīdoši uz laiku līdz 6 mēnešiem. Keratīna procedūras ir friziera meistarības apliecinājums jebkuram meistaram. Klientu vidū keratīna procedūras kļūst arvien pieprasītākas.

Keratīna procedūras palīdz matiem atgūt skaistumu, veselību un svaigumu un panākt lielisku izskatu!

Šis seminārs iemācīs, kā korekti novadīt keratīna matu taisnošanas procedūru, kā arī kā izvēlēties un piedāvāt atbilstošu procedūru katram konkrētajam gadījumam.

Tas sniedz informāciju par vairākām iespējām, ko Jūs varēsiet piedāvāt klientiem savā praksē - atkarībā no vēlamā gala rezultāta un, protams, no procedūras izmaksu līmeņa, saskaņojot ar klienta iespējām.

Šis seminārs nav orientēts tikai uz profesionāļiem,- tas paredzēts visiem, kuri interesējas par jauninājumiem matu kopšanā. Gan personīgai, gan profesionālai zināšanu un prasmju iegūšanai.

Keratīna procedūras, neapšaubāmi, ir lielisks veids, kā paplašināt savu piedāvāto procedūru klāstu un paaugstināt klienta apmierinātības līmeni.

Jūs uzzināsiet:

  • Brazīlijas un Amerikāņu keratīnu atšķirības;
  • Matu taisnošanas veidus, varianti, atšķirības - PAR un PRET;
  • Keratīna procedūras - taisnošana (ar un bez formaldehīda), laminēšana, molekulārā glancēšana;
  • Keratīna matu taisnošanas procedūru izpildīšanas tehnoloģijas;
  • Keratīna procedūru efekta ilgums, kā pagarināt sasniegto rezultātu;
  • Cenu un pašizmaksas aprēķināšanas metodes;
  • Kādiem matiem ir piemērotas procedūras.

Izsniedzam Starptautiski atzītu sertifikātu latviešu un angļu valodās, kas Jums paver iespējas darbam ne tikai Latvijā, bet arī aiz tās robežām.

Uz vietas tiks piedāvāta arī procedūru prakse.

Uz semināru līdzi jāņem matu taisnotājs (230°C), fēns un matu suka veidošanai.

Semināra ilgums: 3 stundas.

Par iespēju iziet INDIVIDUĀLU semināru tieši Jums piemērotajā laikā lūdzam prasīt administrācijai.

Izsniedzam starptautiskus sertifikātus par keratīna tehnoloģiju apgūšanu latviešu un angļu valodās.

Maksa: 80 EUR (ar grupu)
Maksa: 130 EUR (individuāli)

MODELEI: 35 EUR - bezformaldehīda taisnošana.

Semināra dalība tiek apstiprināta, veicot pilnu semināra priekšapmaksu.

 

frizieru kursi, frizieru skola, frizieru apmācība, frizieru kvalifikācija, frizieru kvalifikācijas celšana, обучение парикмахеров, курсы парикмахеров, обучение парикмахеров, квалификация парикмахера, Londa, Kadus, школа парикмахеров, keratīns, keratīna matu taisnošana, apmācība, kursi, matu laminēšana, naturia keratīns, natura keratīns, bezformaldehīda keratīns

ris-keratina-tehnologijas-frizierrmaksla