"Tetovēšanas, mikropigmentācijas un pīrsinga pakalpojumu sniegšanai noteiktās minimālās higiēnas prasības"

Pasniedz Iveta Grīnberga (māsas grāds Stradiņa Universitātē, bioloģijas skolotājas kvalifikācija, maģistra grāds veselības aprūpē, daudzie kvalifikācijas celšanas semināri higiēnas jomā - praktiski apmāca mikropigmentācijas un tetovēšanas speciālistus).

Saskaņā ar MK noteikumiem Nr.182, no 01.01.2016.katram strādājošajam mikropoigmentāciajs, tetovēšanas un pīrsinga "... Pakalpojumu sniedzējam ir atbilstošas zināšanas par higiēnas prasībām tetovēšanas un pīrsinga pakalpojumu veikšanai. Šādas zināšanas apliecina medicīniskās izglītības dokuments, pakalpojumu sniegšanai atbilstošs profesionālās izglītības vai kvalifikācijas dokuments, kas Latvijā atzīts atbilstoši normatīvajiem aktiem par reglamentētajām profesijām un profesionālās kvalifikācijas atzīšanu, vai apliecība par apmācību programmas "Tetovēšanas un pīrsinga pakalpojumu sniegšanai noteiktās minimālās higiēnas prasības" apgūšanu..."

Aicinām mikropigmentācijas meistarus saņemt apliecību par mācību programmas "Tetovēšanas, mikropigmentācijas un pīrsinga pakalpojumu sniegšanai noteiktās minimālās higiēnas prasības" apgūšanu. Šis dokuments ir obligāti nepieciešams, lai darbotos šajā sfērā Latvijā.

Programma:

  • Sanitārija un higiēna. Pirmās palīdzības sniegšana;
  • Anatomijas, fizioloģijas, dermatoloģijas un vispārējās pataloģijas pamati;
  • Normatīvo aktu prasības attiecībā uz tetovēšanas, mikropigmentācijas un pīrsinga pakalpojumiem.

Programmas ilgums: 2 dienas plkst.10.00
Cena: 170 EUR

Programma notiek individuālā kārtībā un tieši Jums piemērotajā laikā.

Adrese: a. Čaka iela 32, 2. stāvs, Rīgā (7-10 minūtes no centrālstacijas)