Jolanta

2 nedēļas atpakaļ

Man prieks,ka mana izvēle bija šī skola. Lieliski darbinieki, izcili, ļoti zinoši skolotāji. Lielu PALDIES vēlos teikt savai pasniedzējai Gunitai Oldenburgerei, par sniegtajām zināšanām un pacietību . Pasniedzēja ir ļoti zinoša, ar lielisku pieredzi.

Paldies

Nadezda

4 nedēļas atpakaļ

Priecājos ka izvēlējos šo skolu, masāžas programmu. Liels paldies, Aleksandram, tik zinošs, pieklājīgs,pasniedz tā, saprot ikkatrs. Vienā gadā, izgāju klasisko masāžu un atgriezos, lai izietu ķermeņa kopšanu. Protams, iesaku visien, no savas pieredzes. Paldies Aleksandram,jo pat pēc pabeigšanas, var griezties ar jebkuru jautājumu, un vienmēr saņemt izsmeļošu atbildi.

Gita V

1 gads atpakaļ

Paldies pasniedzējai ELĪNAI par vaksācijas un uzacu korekcijas – krāsošanas kursos sniegtajām zināšanām! Teorētiskais materiāls pārskatāms, saprotams, aprakstītas visdažādākās situācijas. Praktiskajā daļā patika, ka reāli izdevās pastrādāt ar dažādiem materiāliem. Viss tika paskaidrots, uz jautājumiem atbildēts.

Sanita S

1 gads atpakaļ

Labvakar! Shajaa skolaa apguvu programmu “floristikas un dekoreshanas pakalpojumi” esmu ljoti pateiciga par pasniedzejas ieguldijumu manaa izaugsmee. Kurss bij labi saprotams un ljoti interesants.
Pasniedzejai Intai Stelpai milzigs paldies.

Vitiņa

1 gads atpakaļ

Mīļš paldies ,,mikropigmentā cijas meistarītei – pasniedzējai Marianai Fjodorovai

Pievienot atsauksmi