Школа парикмахеров

Rīgas Starptautiskais mācību centrs aktīvi darbojas frizieru mākslas apmācību jomā.  Mācību kursā ir apkopoti gan klasiskie friziera darba paņēmieni, gan arī jaunākās un salonos populārākās darba tehnoloģijas.

Jaunāko tehnoloģiju mācību iekļaušanas mērķis ir sagatavot darba tirgū pieprasītu speciālistu, kurš ne tikai veic moderno pakalpojumu sniegšanu, bet arī ir informēts un pats interesējas par jauninājumiem nozarē, piedalās profesionālajos pasākumos un nemitīgi paaugstina savu profesionālo kvalifikāciju.

Kursantu praksei ir nodrošināta Mācību frizētava (Sk. sadaļu "Pakalpojumi"), kur klienti par nelielu samaksu var nogriezt, nokrāsot, ieveidot matus.

ris-licence-frizieris

frizieru kursi, frizieru skola, frizieru apmācība, frizieru kvalifikācija, frizieru kvalifikācijas celšana, обучение парикмахеров, курсы парикмахеров, обучение парикмахеров, квалификация парикмахера, Londa, Kadus, школа парикмахеров, keratīns, keratīna matu taisnošana, apmācība, kursi, matu laminēšana, naturia keratīns, natura keratīns, bezformaldehīda keratīns

Strādājam tikai ar profesionālu kosmētiku:

Skola konsultēs par piedalīšanos profesionālajās izstādēs un konkursos.

Apmācību laikā Jūs piedalīsieties kvalifikācijas paaugstināšanas profesionālajos semināros!

SKOLA piedāvā:

  • Frizieru kursi - profesionālā apmācība;
  • Koloristikas seminārs - kvalifikācijas celšanas seminārs;
  • Matu pieaudzēšana - kvalifikācijas celšanas seminārs;
  • Keratīna tehnoloģijas friziera darbā - kvalifikācijas celšanas seminārs;
  • Māksliniecisko bizīšu pīšanas seminārs.