Frizieru mākslas skola

Jau gandrīž 20 gadus Rīgas Starptautiskais mācību centrs aktīvi darbojas frizieru mākslas apmācību jomā un piedāvā akreditētus frizieru kursus gan iesācējiem, kuri var iegūt kvalifikāciju "Frizieris", gan profesionāļiem, kuri var celt savu kvalifikāciju.

Programmā ir apkopota vairāku pedagogu un profesionāļu pieredze: gan klasiskie friziera darba paņēmieni, gan arī jaunākās un salonos populārākās darba tehnoloģijas.

Jaunāko tehnoloģiju mācību iekļaušanas mērķis ir sagatavot darba tirgū pieprasītu speciālistu, kurš ne tikai veic moderno pakalpojumu sniegšanu, bet arī ir informēts un pats interesējas par jauninājumiem nozarē, piedalās profesionālajos pasākumos un nemitīgi paaugstina savu profesionālo kvalifikāciju.

Studentu praksei ir nodrošināta Mācību frizētava (Sk. sadaļu "Pakalpojumi"), kur klienti par nelielu samaksu var nogriezt, nokrāsot, ieveidot matus.

ris-licence-frizieris

Administrācija atbalsta studentus un veic klientu pierakstus mācību frizētavā, lai piedāvātu pēc iespējas vairāk praktisko nodarbību. 

Esam sadarbības partneri Londa (Kadus). Lai paplašinātu studentu redzes loku, piedāvājam mācību laikā apmeklēt arī profesionālus seminārus Londas (Kadus) akadēmijā

frizieru kursi, frizieru skola, frizieru apmācība, frizieru kvalifikācija, frizieru kvalifikācijas celšana, обучение парикмахеров, курсы парикмахеров, обучение парикмахеров, квалификация парикмахера, Londa, Kadus, школа парикмахеров, keratīns, keratīna matu taisnošana, apmācība, kursi, matu laminēšana, naturia keratīns, natura keratīns, bezformaldehīda keratīns

Skola konsultēs par piedalīšanos profesionālajās izstādēs un konkursos.

Apmācību laikā Jūs piedalīsieties kvalifikācijas paaugstināšanas profesionālajos semināros!

SKOLA piedāvā:

  • Frizieru kursi - profesionālā apmācība;

  • Koloristikas seminārs - kvalifikācijas celšanas seminārs;
  • Matu pieaudzēšana - kvalifikācijas celšanas seminārs;
  • Keratīna tehnoloģijas friziera darbā - kvalifikācijas celšanas seminārs;
  • Māksliniecisko bizīšu pīšanas seminārs.