Skolas darbība COVID-19 apstākļos

Lūgums visiem studentiem un modeļiem nodrošināt COVID-19 sertifikāta uzrādīšanu pirms nākt uz mācībām vai procedūrām. 

COVID-19 ārkārtas situācijas laikā mācību centra darbība tiek īstenota saskaņā ar Ministru kabineta Nr.360 no 09.06.2020."Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" noteikumiem.

Kā arī tiek ievēroti visi tekošie Ministru kabineta ierobežojumi un nosacījumi attiecībā uz klientu apkalpošanu mācību frizētavās, mācību centra administrācijā un citiem jautājumiem, kas attiecas uz mācību centra darbību.

Mācību centra telpās nedrīkst atrasties personas, kurām ir noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, vai kurām ir elpceļu infekcijas slomības pazīmes.

Atrasties telpās drīkst tikai ar sejas maskām un ievērojot 2 metru distanci. Lūdzam bieži mazgāt un dezinificēt rokas.

Līdz ārkārtas situācijas beigām, mācību centra administrācija strādās tikai pēc iepriekšējā pieraksta. Pierakstīties var vai nu telefoniski pa te.29724355 vai pa e-pastu ris.skola@gmail.com

Apmācība: Mācības var notikt, kombinējot KLĀTIENES, gan arī ONLINE (NEKLĀTIENES) nodarbības, izejot no šī brīža epidemioloģiskās situācijas valstī. Par katru Jūs interesējošu programmu lūdzam interesēties atsevišķi.