Edīte

3 gadiem atpakaļ

Aicinām darbā MANIKĪRA MEISTARU!

Mēs esam moderns skaistumkopšanas salons "Face2Face", kurš piedāvā augstas kvalitātes procedūras un apkalpošanas servisu saviem klientiem.

Mūsu salons piedāvā kosmetoloģijas, manikīra un pedikīra, frizieru un masāžas pakalpojumus. Mūsu meistari visu laiku paaugstināt savas zināšanas jomā, kas nodrošina patstāvīgo klientu plūsmu!

Ņemot vērā "Face2Face" klientu skaita pieaugumu un manikīra/pedikīra pakalpojumu pieprasījumu vēlamies uzaicināt darbā MANIKĪRA MEISTARU!

Mēs piedāvājam:
- darba vietu un profesionālu aprīkojumu Valdeķu ielā 61;
- konkurētspējīgu atalgojumu un bonusu sistēmu;
- draudzīgu un jauku kolektīvu;
- sociālās garantijas.

Gaidīsim Jūsu CV face2face.riga@gmail.com

Marina

3 gadiem atpakaļ

Piedāvājam īrēt friziera darba vietu Liepājas iela 34, Rīga. Ļoti laba infrastuktūra. Salonam jaunas aprīkotas telpas, bezmaksas stāvvieta, wifi. Gatavi uz sadarbību un jaunam idejam. Zvaniet 29455847.Visu var sarunāt.

Inese

3 gadiem atpakaļ

Nepieciešams interjera dizaineris mājas jaunbūves 1.stāva izplānošanai (~70m2). Par samaksu vienosimies individuāli. Lūgums zvanīt (29467741) vai rakstīt uz inesozol@inbox.lv

Ketija

3 gadiem atpakaļ

Skaistumkopšanas salons AUCH aicina darbā Frizieri!

Labiekārtota darba vieta, draudzīgs kolektīvs, visi darbam nepieciešamie materiāli, krāsas... klienti un ērts telefonā pārskatāms grafiks! Konkurētspējīgs atalgojums, izaugsmes iespējas un apmācības jaunajiem meistariem!

Atrodamies Cēsu ielā 20, Rīga
Tel.: 23202079

2019.gadā salons ieguvis Beauty Award balvu- gada Lielais Salons!

Darba vieta ar kuru lepoties!

Pievienot sludinājumu