ITEC starptautiskie diplomi

uk-qualifications
ris-logo

Rīgas Starptautiskais mācību centrs ir starptautiski sertificēts mācību centrs. ITEC ir vislielākā staptautiskā organizācija, kuras diplomi tiek atpazīti vairāk kā 33 valstīs. ITEC sniedz sertifikāciju skaistumkopšanas un sporta industrijās. ITEC sertifikāti sniedz darba devējiem pārliecību, ka topošajam darbiniekam ir visas darbam nepieciešamās zināšanas un prasmes.

Mūsu mācību centrs piedāvā iespējas saņemt ITEC starptautisko sertifikātu sekojošajās programmās (ITEC International Qualifications):

 • Visa ķermeņa klasiskā masāža (Holistic massage)- diploms - ITEC Level 3 Diploma in Holistic Massage.

 • Skaistuma speciālists - ITEC Level 2 Diploma for Beauty Specialist (šajā programmā Jūs saņemsiet ITEC diplomus vēl sekojošās specializācijās: Manikīrs un pedikīrs, Vaksācija, Meikaps, Skaistuma speciālists).

 • Frizieris - ITEC Level 2 Diploma in Hairdressing

Rīgas starptautiskais mācību centrs - ITEC sertifikāts

ITEC diplomi tiek atpazīti visā pasaulē. Ja vēlaties turpināt un attīstīt savu profesionālo darbību ne tikai Latvijā, bet jebkur ārvalstīs, tad ir vērts saņemt ITEC sertifikāciju, kas apliecina Jūsu zināšanas un prasmes jebkuram darba devējam visā pasaulē. ITEC sertifikācija ļaus strādāt starptautiski Jūsu profesijā:

 • uz kruīza kuģiem;
 • skaistumkopšanas salonos;
 • SPA centros.

Pretendenti, kuri ir pabeiguši attiecīgo mācību kursu, ITEC sertifikāta saņemšanai, reģistrējas tuvākajam eksāmena datumam, lai varētu pieteikties konsultācijas datumiem un nokārtotu ITEC pārbaudi, kura būs ļoti līdzīga programmas noslēguma pārbaudījumam.

Nākamais ITEC sertifikācijas datums:

2021. gada 7. un 8. augusts

Reģistrācija eksāmenam - līdz 2021.gada 31.maijam

Sertifikācijas eksāmena maksa: 290 Eur jebkurā programmā.

Mūsu studentiem eksāmena cena: 250 Eur jebkurā programmā.

Šajā maksā ir iekļauta arī konsultācija, kas papildus sagatavos Jūs eksāmena procesam.

ITEC reģistrācijas maksa nav atgriežama izglītojamajam. Šī reģistrācijas maksa var tikt atgriezta tikai tajā gadījumā, ja ITEC eksāmens tika atcelts un nenotiks skolas vainas dēļ.

Prasības dalībai eksāmenā:

 • Uz ITEC eksāmena praktisko daļu nodrošināt: savus konspektus, kuri tika veikti mācību procesa laikā, klientu konsultāciju anketas, skolas pārbaudes darbu pirms ITEC eksāmena.
 • Galvenās testu tēmas tiks apskatītas nodarbību laikā un konsultāciju laikā. Iesniegumā ir nepieciešams pieteikt teorētiskā eksāmena kārtošanas valodu - Jūs kārtosiet teorētisko eksāmenu sev vēlamajā valodā.
 • Nodrošināt procedūras izpildi noteiktajā laikā un ievērojot obligātus kvalitātes kritērijus.

Holistic Massage - 45 minūtes. Visas ķermeņa daļas un pa vienai ekstremitātei.

Beauty Specialist - 3 stundas. Eksāmens sastāv no sekojošiem blokiem:

 • Sejas ādas procedūras: īsi jādemonstrē ādas analīzes procesu, ādas attīrīšanas un procedūrai sagatavošanas procesus, kā arī sejas kopšanas procedūru: sejas masāža, uzacu un skropstu krāsošana un korekcija + 50 jautājumi teorētiskajā eksāmenā.
 • Dienas meikaps: jāievēro kosmētisko līdzekļu uzklāšanas secība, jādemonstrē ādas nepilnību korekciju tehnikas + 50 jautājumi teorētiskajā eksāmenā
 • klasiskais manikīrs (klasiskais manikīrs ar roku iemērcēšanu, kutikulas nogriešanu ar koka atbīdītāju, kutikulas nazi/ šķērēm un knaiblēm, sarkanās nagu lakas pārklājumu un roku masāžas demonstrēšanu līdz elkonim. Modelei jānāk ar sarkanā krāsā uzlakotiem nagiem (ne gēllaka), lai students varētu demonstrēt nagu lakas noņemšanas tehniku + 50 jautājumi teorētiskajā eksāmenā par manikīru un pedikīru.
 • Vaksācija (ar karstu un aukstu vasku) + 50 jautājumi teorētiskajā eksāmenā
 • Biznesa vadība, klientu apkalpošanas standarti, sanitārija hogiēna - teorētiskais eksāmens, 50 jautājumi,

Eksāmena kopējs laiks - aptuveni 3 stundas.

 • Visām procedūrām nodrošināt modeles (mācību centra administrācija var sniegt atbalstu modeļu nodrošināšanā tikai pēc Jūsu pieprasījuma). Modeles nevar būt Jūsu grupas biedri.
 • Visām procedūrām nodrošināt personiskus profesionālus instrumentus un kosmētiku procedūru veikšanai. Kosmētikai jābūt saskaņotai ar pedagogu konsultācijas vai nodarbību laikā. Kosmētiku un instrumentus nevar dalīt ar Jūsu grupas biedriem.
 • Vismaz 1 dienu pirms eksāmena ierasties mācību telpās, lai sakārtotu savas darba vietas un sagatavotu tās eksāmenam.
 • Sagatavot savu profesionālo izskatu un atbilstošu meistara apģērbu eksāmena kārtošanai. Balts Polo T-krekls un bikses, slēgtas kurpes. Eksāmena kārtošanas laikā neizmantot smaržas, matiem jābūt sakārtotiem, meistaram nedrīkst būt nagu laka, gēla nagi, gēllaku nagu pārklājums un gredzeni (izņemot laulības gredzenu). Nagiem jābūt tīriem un īsi apgrieztiem. Neizmantot bižutēriju un rotaslietas.
 • Aizpildīt un nodot pedagogam vērtēšanai KLIENTU KONSULTĀCIJAS FORMAS.

Holistic massage eksāmens - Pirms eksāmena procedūras jāsniedz vismaz 4 cilvēkiem, katram cilvēkam vismaz 5 procedūras. Par katru procedūru meistars aizpilda speciālo klienta konsultāciju formu (pavisam - 20 formas) sev vēlamajā valodā. Katru konsultāciju formu pārbauda un novērtē pedagogs.

Beauty Specialist - jāaizpilda klienta konsultācijas formas 5 klientiem katrā no zemāk minētajiem priekšmetiem:

Skin Care and Eye Treatment (Sejas estētiskās kopšanas procedūras)
Waxing
Make Up (bildes)
Manikīrs (bildes)

Aizpildīt klienta konsultācijas formu par klientu uz eksāmenu. Klienta konsultācijas forma ir jāaizpilda par katru procedūru, ko izpildāt eksāmena laikā.

Teorētiskais eksāmens ietver sekojošus priekšmetus:

Holistic Massage - Business Awareness (biznesa vadīšanas pamati, pirmās palīdzības sniegšana, sanitārijas, higiēnas noteikumi, klienta apkalpošanas standarti) , Holistic Massage (masāžas izpildes tehnikas), Anatomy and Phisiology (Anatomijas un fizioloģijas pamati).

Katrā priekšmetā - 50 jautājumi.

Beauty Specialist - Business Awareness (t.i.biznesa vadīšanas pamati, pirmās palīdzības sniegšana, sanitārijas, higiēnas noteikumi, klienta apkalpošanas standarti), Manikīra, pedikīra tehnoloģijas, Vaksācijas tehnoloģijas, Sejas kopšanas procedūru tehnoloģijas, Make Up tehnoloģijas. Katrā priekšmetā - 50 jautājumi.

"Hairdresser" - 3 stundas. Eksāmena saturs:

Pēc ITEC un VTCT standarta, šo eksāmenu var kārtot izglītojamie, kas sasniedza 16 gadu vecumu. Izglītojamie demonstrē savu prasmju apguvi sekojošajās obligātajās jomās:

1) Informēt un konsultēt klientu pirms procedūras

2) Krāsot, baināt matus

3) Mazgāt un kopt matus ar atbilstošiem kosmētiskiem līdzekļiem

4) Izpildīt dāmu matu griezumu

5) Ieveidot matus un izpildīt procedūras noslēguma darbus

6) Prast pildīt recepcijas pamata pienākumus

 

Eksāmena laikā ar modeli var sarunāties TIKAI par procedūras norisi, pārējā laikā ir jāievēro klusums! Negriezties pie ITEC eksāmena komisijas locekļiem ar jautājumiem vai citām sarunām. Eksāmenam jānodrošina savi personiskie darba piederumi un profesionālo apģērbu un apavus. Kosmētiku, instrumentus neva dalīt uz 2 vai 3 studentiem.

Eksāmena kārtošanas laikā meistaram jābūt profesionālā apģērba komplektam, slēgtām kurpēm, nedrīkst izmantot smaržas, rotājumus (izņemot laulības gredzenu). Matiem jābūt savāktiem. Nedrīkst izmantot mobilus telefonus.