Mūsu ārvalstniekiem

Mūsu viesiem, kuri atbrauc no ārvalstīm uz īsu laiku, piedāvājam intensīvās individuālās programmas (1-4 cilv.), SAŅEMT KVALIFIKĀCIJU, akreditētu diplomu un gūt iespēju strādāt vai ATVĒRT SAVU BIZNESU EIROPĀ.

Akreditēta kvalifikācijas apliecība ai akreditēta apliecība profesionālajā programmā ar tulkojumu angļu valodā ļauj ne tikai strādāt salonos un SPA centros, bet arī reģistrēt SAVU SALONU VAI KABINETU. 

RiS skola (Riga International School)  ir:

1) LR akreditēta skola. Profesionālo programmu saturs, mācību materiāli un materiāli-tehniskais nodrošinājums ir pārbaudīts un apstiprināts LR Izglītības kvalitātes valsts dienestā.

2) LR akreditēta skola - Jūs varēsiet deklarēt izdevumus par mācībām Jūsu (Jūsu radinieku) gada ienākumu deklarācijā (ja tas Jums ir aktuāli).

3) sertificēta skola ITEC starptautiskajā koledžu asociācijā SPA un skaistumkopšanas jomā. Programmas ir izstrādātas un apmācības tiek vadītas, ņemot vērā starptautiskos profesiju standartus. RiS skola  ir tiesīga izsniegt starptautiskos diplomus (ENG)  gan no mūsu skolas, gan piedāvāt studentiem iziet atsevišķu starptautisku ITEC sertifikāciju, lai saņemtu īpašu ITEC diplomu dažādās kvalifikācijās.

4) Pedagoģiskā bāze - pedagogu iepriekšējā izglītība, saņemtās kvalifikācijas, izieta profesionālā pilnveide un iepriekšējā darba pieredze pilnīgi atbilst visiem LR un starptautiskiem kritērijiem. Jūs saņemsiet kvalitatīvu un mūsdienīgu apmācību.

 

Rīgas starptautiskais mācību centrs - ITEC sertifikāts

Apmācība: Aicinām mācīties gan KLĀTIENĒ, gan arī ONLINE REŽĪMĀ caur Skype. Par katru Jūs interesējošu programmu lūdzam interesēties atsevišķi. Administrācija nodrošina arī VIDEO ierakstus no Jūsu nodarbības ja Jūs piesakat šo opciju pirms mācību sākuma. Nodarbības pēc individuālā grafika var notikt gan individuāli, gan nelielās grupās 1-4 cilv.

Dokumenti: Par katru programmu Jūs saņemsiet atbilstošus starptautiskus sertifikātus un akreditētus valsts dokumentus, kuri ļaus darboties gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Šajā sadaļā mēs piedāvājam garās profesionālās programmas apgūšanai īsākā laika periodā. Bet semināru aktuālais piedāvājums ir atrodams mūsu mājas lapas kreisās puses izvēlnē.

Mēs piedāvājam profesionālās EXPRESS PROGRAMMAS pēc Jūsu individuāla grafika:

ris-musu-arvalstniekiem-1ris-musu-arvalstniekiem-2