Profesionālā "Mikrobleidinga un Šeidinga tehnoloģijas"

Aicinām uz profesionālo mācību kursu "Mikrobleidinga un Šeidinga tehnoloģijas", jeb "Microblading And Shading Techniques"

Dokuments: Jūs saņemsiet starptautisku sertifikātu par Mikrobleidinga un Šeidinga tehnikām 

Sūtīšana pa pastu: Ja vēlaties saņemt dokumentus pa pastu, tad dokumentu sūtīšana pa Latviju - 8 Eur, uz ārvalstīm -15 Eur 

Priekšzināšanas: Var piedalīties cilvēki gan ar priekšzināšanām mikropigmentācijā, gan cilvēki bez priekšzināšanām - "no 0".

Mikrobleidings ir salīdzinoši jauna manuālās mikropigmentācijas metode. Šī tehnika tiek uzskatīta par semi-permanento meikapu, jo rezultāts tiek panākts, pateicoties tam, ka īpaši smalkās konsistences pigmenti tiek ievadīti ar speciālo "pildspalvu" epidermā.

Šeidinga tehnika ir vairāk saudzīga ādai un ir arī viena no manuālām metodēm, līdzīga  Mikrobleidinga tehnikai, tomēr tā mazāk "skrāpē" ādu, un šo tehniku mēs rekomendējam tiem, kuri ir iesācēji šajā nozarē. 

Ar Mikrobleidinga metodi tiek panākts ļoti dabīgs efekts, kuru bieži salīdzina ar mikropigmentācijas matiņu tehnikas efektu. Rezultāts ir noturīgs - līdz 1,5 - 2 gadiem. Šīs tehnikas rezultātā, uzacis izskatās  apjomīgi, ar smalki iezīmētiem matiņiem.

Šeidinga tehnika sniedz pūderuzacu efektu, tā neievada pigmentu ļoti dziļi un netraumē ādu. Šeidinga tehnikai izmanto nedaudz citu manuālās adatas, nekā mikrobleidingam. 

Semināra laikā Jūs apgūsiet un mācīsieties abas tehnikas, izpratīsiet atšķirības un īpatnības. 

MICROBLADING & SHADING Tehnikas: cilvēkiem bez priekšzināšanām mikropigmentācijā

Mācību garums: 3 nodarbības pa ~ 3 stundām

Mācību maksa: 390 EUR (Mācību maksa ar savu modeli)

Mācību maksa (mācību centrs aicina modeli): 415 EUR

Materiāli: visi materiāli ir nodrošināti mācībām. Dāvanā Jūs saņemat mikrobleidinga PILDSPALVU

Datumi: Pēc Jūsu pieprasījuma.

Praktiskā daļa: Mācību laikā Jūs apgūsiet mikrobleidinga un šeidinga tehnoloģijas, praktiski strādāsiet gan uz mākslīgas ādas paraugiem, gan ar klientiem. Jūs varēsiet sagatavot savu darba vietu, piedāvāt klientei viņas sejas formai atbilstošu uzacu formu, uzacu krāsu. Jūs iemācīsieties korekti šai procedūrai pielietot anestēziju pirms procedūras un procedūras laikā, sakopt uzacis pēc procedūras, korekti sagatavot pigmentus. Jūs praktiski trenēsieties pareizi izpildīt mikrobleidinga tehnoloģiju uzacīm.

MICROBLADING & SHADING Tehnoloģijas: mikropigmentācijas meistariem

Mācību garums: 1 nodarbība = 6 stundas

Mācību maksa: 295 EUR (Mācību maksa ar savu modeli)

Mācību maksa (mācību centrs aicina modeli): 320 EUR

Datumi: Pēc Jūsu pieprasījuma

Materiāli: Visi materiāli tiek nodrošināti mācībām. Dāvanā Jūs saņemat mikrobleidinga PILDSPALVU

 

Mācību laikā Jūs apgūsiet mikrobleidinga tehnoloģiju, praktiski strādāsiet gan uz mākslīgas ādas paraugiem, gan uz modeles. Dalībai šajā kursā ir nepieciešamas priekšzināšanās mikropigmentācijā. Lūdzam iesniegt izglītības dokumenta kopiju administrācijai.

Programma:

- Ievads - mikrobleidinga (microblading) tehnikas būtība, izmantojamie instrumenti, pigmenti
- Kā izvēlēties atbilstošu pigmentu un tehniku
- Formas zīmēšana un noteikšana
- Matiņu ieveidošana
- Šeidinga tehnika, tās izpilde
- Izpildes tehnika
- Meistara darba demonstrācija uz modeļa + paralēla studentu izpilde uz lateksa ādas (vai varat aicināt savu modeli - darbi tiek izpildīti ar profesionāliem instrumentiem un pigmentiem).

Pēc mikrobleidinga semināra apgūšanas, īpaši rekomendējam apmeklēt mūsu mācību semināru jaunajā manuālajā tehnoloģijā (ar atlaidi mūsu studentiem).

"Manuāltehnika 3 sejas daļām: uzacīm, acu līnijām, lūpām". Šim mācību kursam Jūs varēsiet izmantot to pašu instrumentu komplektu, kuru Jūs iegādājāties mikrobleidingam. Detalizētu aprakstu lūdzam skatīties sadaļā "Mikropigmentācijas semināri".

Mikropigmentācijas kursi, mikropigmentācijas apmācība, permanentā meikapa kursi, permanentā meikapa apmācība, microblading, mikrobladinga kursi, mikrobladinga apmācība, обучение перманентному мейкапу, курсы микропигментации, курсы татуажа, микроблейдинг, курсы микроблейдинга

Vēršam STUDENTU uzmanību, ka lai strādātu mikropigmentācijas nozarē, saskaņā ar MK noteikumiem Nr.182, no 01.01.2016. katram mikropigmentācijas pakalpojumu sniedzējam obligāti ir jābūt dokumentam, ka viņš ir apguvis mācību programmu "Tetovēšanas un pīrsinga pakalpojumu sniegšanai noteiktās minimālās higiēnas prasības". Piedāvājam iziet šo kursu individuāli vai grupās. Lūdzam aprakstu skatīties šeit.

ris-mikrobleidingsris-mikrobleidings-1ris-mikrobleidings-2ris-mikrobleidings-3