"Tetovēšanas, mikropigmentācijas un pīrsinga pakalpojumu sniegšanai noteiktās minimālās higiēnas prasības"

Kursa ilgums: 2 dienas (10:00 - 16:00).
Kursa maksa: 170 EUR.

Pasniedz Iveta Grīnberga ( māsas grāds Stradiņa Universitātē, bioloģijas skolotājas kvalifikācija, maģistra grāds veselības aprūpē, daudzie kvalifikācijas celšanas semināri higiēnas jomā - praktiski apmāca mikropigmentācijas un tetovēšanas speciālistus).

Saskaņā ar MK noteikumiem Nr.182, no 01.01.2016.katram strādājošajam mikropoigmentāciajs, tetovēšanas un pīrsinga "... Pakalpojumu sniedzējam ir atbilstošas zināšanas par higiēnas prasībām tetovēšanas un pīrsinga pakalpojumu veikšanai. Šādas zināšanas apliecina medicīniskās izglītības dokuments, pakalpojumu sniegšanai atbilstošs profesionālās izglītības vai kvalifikācijas dokuments, kas Latvijā atzīts atbilstoši normatīvajiem aktiem par reglamentētajām profesijām un profesionālās kvalifikācijas atzīšanu, vai apliecība par apmācību programmas "Tetovēšanas un pīrsinga pakalpojumu sniegšanai noteiktās minimālās higiēnas prasības" apgūšanu..."

Aicinām mikropigmentācijas meistarus saņemt apliecību par mācību programmas "Tetovēšanas, mikropigmentācijas un pīrsinga pakalpojumu sniegšanai noteiktās minimālās higiēnas prasības" apgūšanu.
Mikropigmentācijas kursi, mikropigmentācijas apmācība, permanentā meikapa kursi, permanentā meikapa apmācība, microblading, mikrobladinga kursi, mikrobladinga apmācība, обучение перманентному мейкапу, курсы микропигментации, курсы татуажа, микроблейдинг, курсы микроблейдинга

Programma:

  • Sanitārija un higiēna. Pirmās palīdzības sniegšana;
  • Anatomijas, fizioloģijas, dermatoloģijas un vispārējās patoloģijas pamati;
  • Normatīvo aktu prasības attiecībā uz tetovēšanas, mikropigmentācijas un pīrsinga pakalpojumiem.