Filleri

Piedāvājam apgūt pieaugušo neformālās izglītības seminārus mediķiem. Lūdzam ievērot LR likumdošanas prasības iepriekšējās izglītības līmenim un pārliecināties, vai Jūsu izglītības līmenis atbilst LR likumdošanas prasībām, lai vartētu piedāvāt šīs procedūras LR. Visa nepieicešama informācija ir atrodama Veselības inspekcijas mājas lapā www.vi.gov.lv . 

BOTULĪNA TOKSĪNU UN FILLERUS PIELIETO ESTĒTISKAJĀ MEDICĪNĀ UN TĀ IR ĀRSTNIECISKA METODE, KO VEIC ĀRSTA PRAKSĒ.

Pēc LR likumdošanas, šīs injekcijas var veikt ārsti (dermatologi, plastikas ķirurgi, neirologi, neiroķirurgi, oftalmologi vai kosmetologi). Botulīna toksīna preparāts ir arī reģistrēts kā zāles Latvijas Zāļu reģistrā. Neprofesionāli veiktas kosmētiskās injekcijas, t.sk. bez atbilstošām zināšanām un kvalifikācijas, apdraud klienta veselību (piemēram, pakalpojuma sniedzējam procedūras laikā netīšām iedurot asinsvadā, kas apasiņo acs ābolu).

Botulīna toksīna saturošas injekcijas un biomateriālu jeb t.s. filleru (pildvielu) injekcijas ir uzskatāmas par komplicētām estētiskās medicīnas procedūrām.

Piedāvājam mediķiem apgūt sekojošās programmas:

1. FILLERU INJEKCIJU TEHNOLOĢIJAS

2. VAIGU ZONAS VEKTORU LIFTINGS

3. BOTULĪNA TOKSĪNA INJEKCIJAS

 

Dokumenti: Par katru programmu Jūs saņemsiet starptautisko sertifikātu LV/ ENG 

Sūtīšana pa pastu: Ja vēlaties saņemt dokumentus pa pastu, tad dokumentu sūtīšana pa Latviju - 8 Eur, uz ārvalstīm -15 Eur.

1) Filleru injekciju tehnoloģijas

Aicinām speciālistus ar iepriekšējo medicīnisko izglītību seminārā "Filleru kosmētisko injekciju tehnoloģijas". Aicinām nākt ar savām modelēm (min. no 25 gadiem, bez alerģijām uz medikamentiem).  Ir nepieciešamas priekšzināšanas mezoterapijas tehnoloģijās vai darbā ar injekcijām.

Ja Jums nav sava modele, mācību centrs aicinās modeli Jūsu nodarbībām. Mācību dienas tiek saskaņotas ar Jums individuālā kārtībā.

Semināra ilgums: 1 diena - ap 4 stundām. Teorija ~ 2-2.5 stundas. Prakse ~līdz 1 stundai.

Programma:

- Sanitārijas un higiēnas pamati
- Materiālmācība: Filleri, to veidi. Līdzekļa izvēla konkrētai procedūrai.
- Anatomijas un fizioloģijas pamati procedūru veikšanas griezumā
- Indikācijas un kontrindikācijas
- Mutes rievu korekcija
- Lūpu apjoma korekcija
- Lūpu kaktiņu pacelšana
- Ādas kvalitātes uzlabošana
- Pieres rievu korekcija
- Tehniku shēmas
- Tehniku apskats (ieskats priekšstata līmenī) uz vaigiem ar adatu vai ar kanulu

Jūs praktiski darbosieties uz modeles. Programmas laikā Jūs praktiski izmantosiet 2 tipu filleru sļirces - "cieto" un "mīksto". Jūs izmantosiet Juvederm (3) (1 gb. 1 ml.) un JUVEDERM® VOLBELLA® (1 gb. 1 ml.).

Jūs darbojaties ar JUVEDERM (ASV) - premium klases produkts kosmetoloģijas tirgū. Viens no populārākajiem produktiem kosmetoloģijas tirgū. Juvederm preparāti, vērsti katrs uz savu noteikto zonu.Tas ir uz hialuronskābes bāzes veidots injekciju gēls.

Maksa: 390 EUR
Maksa par materiāliem: 245 EUR (par Juvederm (3)-1 gb. un Volbella 1gb. un citiem palīgmateriāliem)
Cena par procedūru Jūsu modelei: Bezmaksas
Cena par procedūru mācību centra pieaicinātajai modelei: 25 EUR

2) Vaigu zonas vektoru liftings

Speciālistiem ar augstāko medicīnisko izglītību un priekšzināšanām filleru tehnoloģijās (tiem, kam ir atbilstoši izglītības dokumenti un ir bijusi sejas injekciju reāla darba prakse) piedāvājam celt savu kvalifikāciju injekciju tehnoloģijās vaigu kaulu zonā. Tiem izglītojamajiem, kam nav pietiekošā praktiskā sagatavotība, semināra programmā var tikt iekļauts tikai teorētiskais tehniku apskats un/vai demonstrācija. Tehnoloģijas izpildāmas ar kanulu. Tiek panākts vaigu liftinga efekts un / vai vaigu kaulu palielināšanas vizuālais efekts atkarībā no klienta ādas stāvokļa un klienta vēlmēm.

Darbs notiek ar 2 Juvederm® Voluma ampulām (par 1 ml katra ampula) -pa 1 katrā vaigā.

Programmas apjoms: 1 diena ~3-4 stundas.
Maksa: 390 EUR.
Maksa par materiāliem: 295 EUR.
Cena par procedūru Jūsu modelei: Bezmaksas.
Cena par procedūru mācību centra pieaicinātajai modelei: 25 EUR.

Procedūrām ar Jūsu modeli Jūs izmantosiet sertificētu preparātu procedūras atbilstošajai zonai. Ir aizliegts procedūrās izmantot Jūsu preparātu.

3) Botulīna toksīna injekcijas

Botulīna toksīns atgriezeniski kavē signāla vadīšanu no nerva uz muskuli un sviedru dziedzeriem. Šīs injekcijas izmanto tajās sejas vietās, kurās mīmikas dēļ radušās izteiktas grumbas, piemēram, horizontālās rievas pierē vai starp uzacīm. Injekciju vietā tiek bloķēti nervu impulsi (muskuļu saraušanās spēja), tāpēc tā apvidū rodas muskuļu relaksācija, kā rezultātā mīmikas grumbas izlīdzinās. Pēc toksīna iedarbības laika beigām (aptuveni 6 līdz 12 mēnešu laikā) muskulis pakāpeniski atsāk savu darbību. Botulīna toksīns bloķē/samazina nerva impulsus uz smalko sejas muskulatūru, kas ir atbildīga par sejas vaibstiem, tādējādi novērš konkrēto muskuļu saraušanos. Pēc botulīna injekcijām āda konkrētajās zonās kļūst gluda, un grumbas izlīdzinās, bet pārējā sejas muskulatūra strādā kā parasti, tādēļ ierastā sejas izteiksme nemainās.

Programmas apjoms: 1 diena ~3-4 stundas.
Maksa: 390 EUR.
Maksa par materiāliem: 295 EUR.
Cena par procedūru Jūsu modelei: Bezmaksas.
Cena par procedūru mācību centra pieaicinātajai modelei: 25 EUR.

Materiāls: Dysport / Vistabel

Procedūrām ar Jūsu modeli Jūs izmantosiet sertificētu preparātu procedūras atbilstošajai zonai. Ir aizliegts procedūrās izmantot Jūsu preparātu.

IMG-0958ris-filleru-tehnologijas-2ris-filleru-tehnologijasris-filleru-tehnologijas-1