Ķermeņa estētiskās kopšanas tehnoloģijas

Akreditēta programma "Ķermeņa estētiskās kopšanas tehnoloģijas".
Izglītības kvalitātes valsts dienesta izsniegta licence P-17014. Akreditācijas lapa AP_2451.

Programmas veids: Profesionālās pilnveides izglītības programma

Šis mācību kurss palīdzēs Jums apgūt gan klasiskās tehnikas visās ķermeņa daļās, gan SPA masāžu tehnikas un paņēmienus. Pēc šīs akreditētās programmas apguves Jūs varēsiet saņemt LR profesionālās pilnveides izglītības apliecību. Pēc šīs programmas apguves un izglītības dokumentu saņemšanas Jums ir iespēja pretendēt uz ITEC eksāmenu programmā "Holistic Massage", lai saņemtu ITEC starptautiskus sertifikātus programmā "Holistic Massage".

Rekomendācijas iepriekšējai izglītībai: Ar vai bez priekšzināšanām nozarē
ris-licence-kermena-estetiska-kopsana

Programmas ilgums: 32 nodarbības, 4 mēneši.
Maksa: 145 EUR x 4 maksājumi.

Uzmanību!! Veicot samaksu uzreiz par visu kursu, piedāvājam atlaidi 50 EUR !!

Izglītības izdevumu atmaksas iespējas: Vēršam uzmanību, ka Rīgas Starptautiskais mācību centrs ir akreditētā izglītības iestāde: saņemot Čeku par akreditētās profesionālās izglītības programmas apmeklēšanu, Jūs varat deklarēt šos izdevumus Jūsu (Jūsu tuvinieku) gada ienākumu deklarācijā un pretendēt uz izdevumu atmaksu.

1.pakāpe: Klasisko tehniku pamatprogramma - 10 nodarbības.

2.pakāpe - 3 mēneši: dažādu veidu ķermeņa SPA tehniku profesionālā programma "ĶERMEŅA ESTĒTISKĀ KOPŠANA" - pēc pilnas programmas apguves izsniedzam valsts apliecību par profesionālās pilnveides izglītības apgūšanu. Pēc pilnas programmas apgūšanas Jums ir iespēja pēc Jūsu izvēles pieteikties ITEC sertifikācijas eksāmenam programmā "Holistic Massage", kur Jūs demonstrēsiet visas apgūtās tehnikas visās ķermeņa daļās. ITEC diploms tiek starptautiski atzīts vairāk kā 33 valstīs.

3.pakāpe - ITEC eksāmens "Holistic Massage" pēc Jūsu izvēles (ITEC DIPLOMA 3rd level in Holistic massage).

Uzņemšana:

Intensīvā dienas grupa (1,5 mēneši) Ar priekšzināšanām
03.06.2024
pirmdienās, trešdienās
10:00-16:00

Sestdienu grupa (3 mēneši) Ar priekšzināšanām
08.06.2024
10:00-16:00

Mūsu pedagogi: Aleksandrs Gribovs, Aleksandrs Aņiščenko, Antoņina Volkova, Indra Daudiša

Programma:
1) Sanitārijas un higiēnas pamati procedūru veikšanai
2) Anatomijas un fizioloģijas pamati
3) Ķermeņa procedūru un SPA masāžū indikācijas un kontrindikacijas
4) Klasisko tehniku atstrāde visās ķermeņa daļās: mugura, kājas, rokas, dekoltē zona, vēders;
5) Ieskats ķermeņa refleksogēno punktu teorijā
6) Dažādu SPA tehniku praktiskā atstrāde:  "EKSPRESS", jeb "Spa Time Out"  "Anticelulīta",  "Ķermeņa limfu drenāžas bāzes tehnikas",   "FITNESA"  "Karsto akmeņu"  "SPA ietīšana un masāzas: Šokolādes, medus, dūņu SPA procedūras"
7) SPA procedūru un rituālu izstrāde: tehnoloģiju secība, sastādot SPA procedūru vai rituālu, relaksācijas paņēmieni, procedūru kalkulācija, iespējamo procedūru apvienošana rituālos, atbilstošā protokola izveide un tā ievērošana.
8)  Aromaterapijas pamati

  

Jūs kopā ar pedagogu praktiski izpildīsiet procedūras uz citiem, kā arī izbaudīsiet uz sevis patīkamā un relaksējošajā SPA atmosfērā!

kek44

Dokumenti: Pēc mācībām izsniedzam: 

1) akreditēto valsts profesionālās pilnveides apliecību ar sekmju izrakstu par programmu "Ķermeņa estētiskās kopšanas tehnoloģijas"

2) Starptautisko sertifikātu ENG "Ķermeņa estētiskās procedūras", kurš nāk kā pielikums Jūsu apliecībai un iztulko to angļu valodā

3) Sertifikāti par SPA procedūrām, LV/ENG: 
- "Klasiskā masāža pilnam ķermenim "
- "Ķermeņa limfu drenāžas masāžas bāzes paņēmieni"
- "Anticelulīta masāža"
- "Sporta" jeb "Fitnesa masāža"
- "Ekspress" jeb "SPA Time Out" masāža
- "Karsto akmeņu masāža"
- "SPA ietīšanas  un masāžas: Šokolādes, medus, dūņu SPA procedūras"

Sūtīšana pa pastu: Ja vēlaties saņemt dokumentus pa pastu, tad dokumentu sūtīšana pa Latviju - 8 Eur, uz ārvalstīm -15 Eur.

ITEC eksāmens "Diploma in Holistic Massage 3rd level"

ITEC starptautiska sertifikācija ļauj oficiāli strādāt vairāk nekā 40 pasaules valstīs:

Eksāmens notiek Jūsu izvēlētajā valodā.
Pēc sekmīgas eksāmena nokārtošanas (teorētiskās un praktiskās daļas) Jūs saņemsiet ITEC diplomu "Diploma in Holistic Massage 3rd level). Šo dokumentu atzīst darba devēji, SPA centri, skaistumkopšanas saloni vairāk kā 40 valstīs un kruīza kuģos. Šie dokumenti ļauj oficiāli darboties SPA nozarē Lielbritānijā un citās valstīs, saņemot apdrpošināšanu no darba devēja.

RiS (Riga International School) mācību centrs ir sertificēts ITEC starptautiskajā koledžu asociācijā SPA un skaistumkopšanas jomā.

* Uzmanību! Valsts apliecības noformēšana maksā 20 EUR
* ITEC sertifikācijas noformēšanas maksa: 290 EUR, Mūsu studentiem 230 EUR
Minimālās prasības iepriekšējai izglītībai: Vidējā izglītība.
Reģistrācija: Lai reģistrētos mācību programmā, lūdzam uzrādīt personas apliecinošu dokumentu, iepriekšējās izglītības dokumentu. masāžas kursi, klasiskās masāžas labākie kursi, spa speciālists, spa meistars, spa procedūras, spa skola, spa masāžu  apmācība, gribovs, ķermeņa kopšana, ķermeņa kopšanas kursi, akreditēts diploms, курсы массажа, курсы классического массажа, спа мастер, спа специалист, лучшие курсы грибов
NACE KODS: 96.04 | FIZISKĀS LABSAJŪTAS UZLABOŠANAS PAKALPOJUMI   asāžas kursi, klasiskās masāžas labākie kursi, spa speciālists, spa meistars, spa procedūras, spa skola, spa masāžu  apmācība, gribovs, ķermeņa kopšana, ķermeņa kopšanas kursi, akreditēts diploms, курсы массажа, курсы классического массажа, спа мастер, спа специалист, лучшие курсы грибов
ris-kermena-estetiska-kopsana-1ris-kermena-estetiska-kopsana-2ris-kermena-estetiska-kopsana-3ris-kermena-estetiska-kopsana-4ris-kermena-estetiska-kopsana-5ris-kermena-estetiska-kopsana-6