Mūsu pedagogi

ris-lidija-bobule

Lidija Bobule

Valdes priekšsēdētāja

Ir nodibinājusi Rīgas Starptautisko mācību centru 1996.gadā. Sākotnēji mācību iestāde specializējās valodu apmācībā. L.Bobule ir vācu valodas pedagoģe un viņai ir tuva profesionālā pedagoģija. Tāpēc tālāk tika attīstītas citas apmācību nozares: 2000. gadā šī mācību iestāde sāka specializēties dažādos profesionālajos virzienos - dizaina, floristikas, šūšanas un frizieru nozarēs. 2005.-2010. gados tika piesaistīti pedagogi ķermeņa kopšanā un masāžā, skaistumkopšanas un kosmetoloģijas nozarēs.

ris-aleksandrs-gribovs

Aleksandrs Gribovs

Pasniedz programmas "Klasiskā masāža", "Ķermeņa estētiskā kopšana" un visus ķermeņa masāžas seminārus

2009.gadā Latvijas Sporta akadēmijā ir ieguvis Izglītības zinātņu bakalaura akadēmisko grādu sportā. 2011.gadā ieguvis izglītības un sporta darba speciālista, sporta skolotāja, fizioterapeita kvalifikāciju. 2014.gadā specializējās masāžā un piedalījās kvalifikācijas kursos "Neatliekamā palīdzība dzīvības pamatfunkciju uzturēšanai" fizikālas medicīnas un kosmetoloģijas centrā.

2016.gadā ieguva LĀPPOS (Latvijas ārstniecības personu profesionālo organizāciju savienība) ārstniecības personas sertifikātu ar atļauju praktizēt kā masierim. A.Gribovs nepārtraukti uztur savas zināšanas, apmeklējot dažādus kvalifikācijas celšanas seminārus, piemēram, "Taizemes pēdu masāža", Starptautiskā SPA konferencē Baltijā apmeklējis semināru "Endogēnas un eksogēnas organisma detoksikācijas metodes", Tradicionālā Taizemes masāža, "Training course in Cupping massge" u.c.

2008.gadā apguvis izglītības programmu "Ķermeņa kopšanas SPA estētika" SPA Skolā. A. Gribovs strādā Sporta akadēmijā, Rīgas Starptautiskaijā mācību centrā par pedagogu, kā arī veic patstāvīgu masiera darbību savā praksē.

ris-marianna-fjodorova

Marianna Fjodorova

Pasniedz programmas "Mikropigmentācijas tehnoloģijas", kā arī visu veidu mikropigmentācijas seminārus

Saņēmusi "Vizāžista" kvalifikāciju. Specializējās profesionālās pilnveides izglītības programmā "Permanentā makijāža un estētiskā dermopigmentācija".

2012.gadā apguva mācību programmas Tetovēšanas mākslas studijā "Permanentā Make Up meistars", kvalifikācijas celšanas programmu "Master trainer high quality permanent's make up" un "Microblading".

2014., 2015., 2016.cēla savu kvalifikāciju Long-Time Liner starptautiskajā kompānijā: dažādas mikropigmentācijas tehnikas, mezoterapijas tehnikas ar mikropigmentācijas aparātu, permanentā meikapa korekcijas tehnikas, dažādas tehnikas uz lūpām, padziļināta mikropigmentācijas tehniku atstrāde acu zonā  un daudz ko citu.
2016.gadā apguva praktisko apmācību European Training Centrā skicēšanas jautājumos, un uzacu, acu un lūpu speciālajās mikropigmentācijas tehnikās.
2016.gadā ir apguvusi mācību programmu par minimālām higiēnas prasībām mikropigmentācijas meistariem.
2017.gadā cēla savu kvalifikāciju Goldeneye skolā "Spalvu mikropigmentācijas tehnikas".
2017.gadā Tallinā piedalījās starptautiskajā izglītības simpoziumā "PMU" (Permanent Make Up).
2017.gadā cēla kvalifikāicju Maskavā "Babitsaya School" programmā "Pigment Off".

Pedagogs pasniedz gan mikropigmentācijas klasisko pieeju, gan kvalifikācijas paaugstināšanas meistarklases - paaugstinātas kvalitātes matiņu tehnika, daudzdimensiju pieejas, 3D lūpas pasateļtoņos, Mikrobleidings, Mikropigmentācijas izvadīšanas semināru, Mikroadatu mezoterapiju.

ris-iveta-grinberga

Iveta Grīnberga

Pedagogs programmās "Sanitārija un higiēna". "Anatomija un fizioloģija"

2003.gadā ir saņēmusi māsas grāda diplomu Rīgas Stradiņa universitātē.
2005.gadā ir ieguvusi veselības zinātņu maģistra grādu veselības aprūpē Rīgas Stradiņa universitātē.
2013.gadā ir apguvusi 2.līmeņa augstākās izglītības profesionālo studiju programmu "Skolotājs" Latvijas Universitātē.

Katru gadu pilnveido savas zināšanas medicīnas jomā specializētajos semināros.

2014.gadā ir pilnveidojusi savas zināšanas un prasmes Pirmās un neatliekamās medicīniskās palīdzības apmācības kursā.
2015.gadā cēla kvalifikāciju prgrammā Biežākās vīrusu un bakteriālas etioloģijas infekcijas bērnu vecumā, to izpausmes un norises īpatnības.
2015.gadā ir piedalījusies Multidisciplināra internas aprūpes māsu konferencē.

Aktīvi vada pedagoģisko darbību dažādās valsts izglītības iestādēs.

ris-gunita-oldenburgere

Gunita Oļdenburgere

Pasniedz programmu "Mikropigmentācijas tehnoloģijas"

2009.gadā ir ieguvusi 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības diplomu ar kvalifikāciju "Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā".
2014.gadā "Latvijas universitātē" ir apguvusi "Pedagoģijas darbības pamatus", kas ļauj veikt pedagoģisko darbību.

2014.gadā ir apguvusi LU mācību kursu, kā estetiskais kosmetologs "Neatliekamā palīdzība vitālo funkciju atjaunošanā"

2017.gadā ir pilnveidojusi savas zināšanas un prasmes permanentā meikapa jomā un ieguva sertifikātu programmā "Eyeliner And Lips (2D And 3D Effect)";

2018.gadā pilnveidojusi savas zināšanas profesionālajā semināros: "Sāpes, ko rada ādas sausums, sasprēgājums un kā par to rūpēties",  "Kad neirolģija un psihiatrija satiekas 2018", "Astoņi pārdošanas posmi farmācijas biznesā".

 

 

 

ris-antonina-volkova

Antoņina Volkova

Pasniedz programmas "Klasiskā masāža" un "Ķermeņa estētiskā kopšana"

Tālajā 1984.gadā ir saņēmusi Medicīnas māsas kvalifikāciju Rīgas 5.medicīnas skolā. 1990.gados cēla kvalifikāciju kosmētiskajā masāžā skaistumkopšanas nozarē Maskavā, segmentārajā masāžā mediķiem. Specializējās masāžā medicīnas skolā.
2012.gadā LU P.Stradiņa medicīnas koledžā apguvusi Fizikālo medicīnu un rehabilitāciju. 2013.gadā ieguvusi profesionālo bakalaura grādu veselības aprūpē un saņēmusi bērnu aprūpes māsas kvalifikāciju. 2015.gadā saņēmusi izglītības zinātņu maģistra grādu pedagoģijā.

2015.gadā ir reģistrējusies par ārstniecības personu reģistrā par masieri. 2016.gadā ieguva LĀPPOS (Latvijas ārstniecības personu profesionālo organizāciju savienība) ārstniecības personas sertifikātu ar atļauju praktizēt kā masierim. 2017.gadā saņēmusi ITEC starptautisku sertifikātu "Diploma in Holistic Massage 3rd level".

ris-inese-stepko

Inese Stepko

Pasniedz programmu "Stils un meikaps", pasniedz visu veidu skropstu pieaudzēšanas un dizaina programmas

12.06.2006. ir apguvusi arodskolotāju pamata pedagoģiskās izglītības programmu, kas atbilst 720 stundu apjomam un piešķir tiesības strādāt par pedagogu profesionālās izglītības iestādēs. 05.11.2008. ieguva augstākās izglītības diplomu un kvalifikāciju "Profesionālās izglītības skolotāja". Ir apguvusi nagu modelēšanas un dizaina pamatus. Regulāri apmeklē kvalifikācijas celšanas seminārus un kursus.

ris-dace-lesinska

Dace Lešinska

Frizieru mākslas pedagogs

Speciālizējas uz vīriešu matu griezumiem un uz vīriešu zāles darba tehnoloģijām. 2005.g. ir saņēmusi RTU profesionālās augstākās  izglītības diplomu ar pedagoga kvalifikāciju. 1991.g. ir saņēmusi profesionālās izglītīas diplomu "Plaša profila friziera" specialitātē.  2005.g. bija pilnveidojusi savas zināšanas un prasmes un saņēma profesionālās pilnveides izglītības apliecību programmā "Jaunākie materiāli un tehnoloģijas friziera amatā". 2008.g. ir piedalījusies "Dzintreks Creative Vision" kvalifikācijas celšanas kursos. 2009.g. ir apmeklējusi vairākus "Cutrin" un "ESTEL" kvalifikācijas celšanas seminārus. 2010.g. ir apmeklējusi vairākus seminārus, kas saistīti ar krāsu mācību. 2011.g. ir piedalījusies Goldwell kvalifikācijas celšanas semināros un Barbershop darbu tehnoloģijās. 2015.g. ir attīstījusi savas profesionālās prasmes Expo Beauty Hairstyle Academijā programmā "Progresīvas un klasiskas vīriešu matu griezumu tehnikas. "Hairtattoo" un "Dāmu frizūras uz gariem un pusgariem matiem". 2016.g. turpināja pilnveidot savas zināšanas un prasmes matu krāsošanas tehnikās, piedaloties Wella studijas semināros. 2017.g. ir apguvusi "Mūsdienīgu matu krāsošanas pielietojums salonā, izmantojot "Balayage", "Sombre", "Satush", "Deep dye" tehnikas un citas modernas krāsošanas un matu griezumu tehnikas. 2018.g. ir apguvusi kvalifikācijas celšanas programmu "Aktuālo vīriešu matu griezumu un krāsošanas tehnikas 2018.g.".

ris-elina-spiridovska

Elīna Spiridovska

Vada izglītības programmas" Sejas estētiskā kopšana", "Vaksācijas tehnoloģijas", dažādus kosmetoloģijas un estētikas seminārus

Ir apguvusi profesionālās pilnveides programmu "Skaistumkopšanas SPA pakalpojumi" SPA skolā. 2011.gadā ir ieguvusi starptautisku ITEC kvalifikāciju "Beauty Specialist" ar sertifikātiem programmās: Skincare&Eyr Treatments, Manicure&Pedicure, Waxing, Professional Conduct and Business Awareness.

Ir saņēmusi augstākās profesionālās izglītības diplomu Rīgas 1.medicīnas koledžā.

2012.gadā ir saņēmusi sertifikātu par Latvijas Universitātes programmu 72 st.apjomā "Pedagoģiskās darbības pamati".

Ir pilnveidojusi savas zināšanas un prasmes Charme d'Orient pārstāvniecībā Rīgā programmā "Orientālā vaksācija", kā arī ir saņēmusi IKVD pedagoga privātprakses uzsākšanas sertifikātu programmā "Vaksācija". Ir apguvusi Natinuel Mandeļpīlinga un ādas kopšanas progresīvo līdzekļu pielietošanas un Glikolskābes Klasiskā pīlinga un ādas kopšanas progresīvo līdzekļu apmācības kursus. Ir apguvusi pilnveides programmas "Aparātu tehnoloģijas sejas procedūru veikšanai ar ultraskaņu.

ris-lidija-dorogaja

Lidija Dorogaja

Pasniedz programmu "Sejas estētiskā kopšana", visa veida vaksācijas programmas, mezoterapijas un mikronīdlinga programmas, uzacu korekcijas mācību programmas u.c.

Ir saņēmusi Rīgas 1.medicīnas skolas diplomu. 2011.gadā ir nokārtojusi LĀPPOS eksāmenu un pierādījusi savas zināšanas un iemaņas saskaņā ar Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācijas sertifikācijas eksāmena programmu.  Ir reģistrēta Veselības Inspekcijas ārstniecības personu reģistrā profesijā "Kosmētiķis". Ir saņēmusi Liepājas Universitātes sertifikātu par programmu "Pedagoģija". Turpina pilnveidot savas zināšanas un prasmes dažādās profesionālās programmās.

ris-ingrida-sela

Ingrīda Šēla

Bērnu aprūpes speciāliste

Bērnu aprūpes speciāliste ar Latvijas Universitātē iegūtu kvalifikāciju "Pirmsskolas skolotāja", darba pieredze bērnu aprūpē vairāk par 20 gadiem. Pašlaik turpina logopēdijas studijas RPIVA.

ris-inga-auza

Inga Auza

Pedagogs programmās "Manikīra un pedikīra tehnoloģijas", "Skropstu pieaudzēšana", "Uzacu korekcija"

18.12.2010 saņēma kvalifikāciju "Nagu kopšanas speciālists". 27.07.2005 - apguva arodskolotāja pamata pedagoģiskās izglītības programmu 720 stundu apjomā, kas piešķir tiesības īstenot pedagoģisko darbību. Inga Auza ir pierādījusi savas zināšanas un iemaņas saskaņā ar KOSMĒTIĶA sertifikācijas programmu Latvijas Māsu asociācijā. Apmeklēja vairākas kvalifikācijas celšanas programmas nagu kopšanas un kosmetoloģijas nozarē. Ir apguvusi dažāda veidu skropstu pieaudzēšanas tehnoloģijas. Regulāri apmeklē kvalifikācijas celšanas seminārus un apgūst darba tehnikas ar pēdējiem materiāliem. Ir strādājusi par nagu kopšanas speciālisti un par kosmētiķi skaistumkopšanas salonos Latvijā, Lielbritānijā, Norvēģijā.

ris-linda-steprane

Linda Steprāne

Frizieru mākslas pedagogs

2009.gadā ir saņēmusi kvalifikāciju "Frizieris". Ir apguvusi vairākus Keune, Kadus kvalifikācijas celšanas seminārus. 2011.gadā bija piedalījusies Baltijas Imidža Speciālistu Asociācijas rīkotajā tēla veidošanas konkursā "Ekstravagantā līgava "Retrostilizācija"". Dotajā brīdī apgūst pedagoģisko profesionālo izglītību Latvijas Universitātē.

ris-iveta-liepina

Iveta Liepiņa

Pedagogs programmā "Bērnu aprūpes pamati"

2006.gadā ir iegūta pirmsskolas skolotāja kvalifikācija, bakalaura profesionālais grāds Daugavpils Universitātes Izglītības un vadības fakultātē. 2016.gadā ir pabeigusi Latvijas Universitātes Profesionālās augstākās izglītības maģistra studijas programmā Izglītības vadība.
Ir regulāri pilnveidojusi savas zināšanas un prasmes. Apguva Latvijas Universitātes programmu „Skolotāju – mentoru profesionālā pilnveide” par tiesībām veikt mentordarbību izglītības iestādē. Kopš 2005.gada strādā pirmsskolas izglītības iestādē par vadītājas vietnieku izglītības jomā.

ris-inguna-lauce

Inguna Lauce

Pedagogs šūšanas, modelēšanas un konstruēšanas programmās

1989.gadā ir absolvējusi Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolu apģērbu modelēšanas un konstruēšanas specialitātē un ieguva kvalifikāciju "mākslinieks-meistars".

1998.gadā ir absolvējusi Igaunijas mākslas institūtu un ieguva šūšanas izstrādājumu mākslinieciskās noformētājas un modelētājas specialitāti.
2003.gadā ir saņēmusi humanitāro zinātņu maģistra grādu dizainā.

Inguna ir dažāda veidu apģērbu šūšanas, konstruēšanas un modelēšanas speciāliste ar vairāk kā
30 gadu pieredzi. Pārzina visu apģērba izveidošanas ciklu - no skicēm līdz gatavam izstrādājumam.
Regulāri apmeklē kvalifikācijas celšanas programmas gan Latvijā, gan ārvalstīs, lai apgūtu modernas konstruēšanas un modelēšanas tehnikas.