Aicinām uz semināriem friziermākslā:

 

1. KERATĪNA TEHNOLOĢIJAS FRIZIERU DARBĀ

2. MATU BOTOKSA PROCEDŪRAS TEHNOLOĢIJAS

 

Datumi: Semināri tiek vadīti individuāli Jums piemērotajā laikā

Dokumenti: Pēc katra semināra Jūs saņemsiet satarptautisku sertifikātu (LV / ENG)

Darba instrumenti: Visi nepieciešamie darba instrumenti tiks nodrošināti Jūsu mācībām

Materiāli: izdales mācību materiāli tiek nodrošināti KATRĀ programmā

Video: Jūs varat pieprasīt video materiālus no Jūsu nodarbības (15 EUR) Lūdzam par šo opciju brīdināt administrāciju iepriekš.

1. Keratīna tehnoloģijas frizieru darbā

Mūsdienās friziera profesionālā darbība nav iedomājama bez keratīna tehnoloģiju izmantošanas. 80% cilvēka matus veido keratīns. Sals, saule, matu krāsošana, mazgāšana ar šampūniem - tas viss bojā matu ārējo izskatu un mati zaudē savu spīdumu.

Mēs iemācīsim veikt keratīna procedūras ar pēdējās paaudzes keratīnu - Natura Keratīns, kas pēdējā laikā kļūst arvien populārāks, jo atbilst Eiropas Savienības normatīvu prasībām un nesatur cilvēka veselībai kaitīgas vielas. Tā iedarbība ir noturīga un mati kļūst mirdzoši un spīdoši uz laiku līdz 6 mēnešiem. Keratīna procedūras ir friziera meistarības apliecinājums jebkuram meistaram. Klientu vidū keratīna procedūras kļūst arvien pieprasītākas.

Keratīna procedūras palīdz matiem atgūt skaistumu, veselību un svaigumu un panākt lielisku izskatu!

Šis seminārs iemācīs, kā korekti novadīt keratīna matu taisnošanas procedūru, kā arī kā izvēlēties un piedāvāt atbilstošu procedūru katram konkrētajam gadījumam.

Tas sniedz informāciju par vairākām iespējām, ko Jūs varēsiet piedāvāt klientiem savā praksē - atkarībā no vēlamā gala rezultāta un, protams, no procedūras izmaksu līmeņa, saskaņojot ar klienta iespējām.

Šis seminārs nav orientēts tikai uz profesionāļiem,- tas paredzēts visiem, kuri interesējas par jauninājumiem matu kopšanā. Gan personīgai, gan profesionālai zināšanu un prasmju iegūšanai.

Keratīna procedūras, neapšaubāmi, ir lielisks veids, kā paplašināt savu piedāvāto procedūru klāstu un paaugstināt klienta apmierinātības līmeni.

Jūs uzzināsiet:

  • Brazīlijas un Amerikāņu keratīnu atšķirības;
  • Matu taisnošanas veidus, varianti, atšķirības - PAR un PRET;
  • Keratīna procedūras - taisnošana (ar un bez formaldehīda), laminēšana, molekulārā glancēšana;
  • Keratīna matu taisnošanas procedūru izpildīšanas tehnoloģijas;
  • Keratīna procedūru efekta ilgums, kā pagarināt sasniegto rezultātu;
  • Cenu un pašizmaksas aprēķināšanas metodes;
  • Kādiem matiem ir piemērotas procedūras.

Izsniedzam Starptautiski atzītu sertifikātu latviešu un angļu valodās, kas Jums paver iespējas darbam ne tikai Latvijā, bet arī aiz tās robežām.

Uz vietas tiks piedāvāta arī procedūru prakse.

Praktiskajā daļā Jūs izmantosiet matu taisnotāju (230°C), fēns un matu suka veidošanai. Ja Jums ir savi piederumi, aicinām Jūs paņemt tos līdzi. Ja instrumenti Jums nav pieejami - mēs nodrošināsim Jūs ar instrumentiem praktiskajam darbam.

Semināra ilgums: 3 stundas

Maksa: 95 EUR (ja nāksiet ar savu modeli)

Maksa: 110 Eur (ja mācību centrs aicinās Jums modeli)

Modelei maksa: 15 EUR

Semināra dalība tiek apstiprināta, veicot pilnu semināra priekšapmaksu.

 

frizieru kursi, frizieru skola, frizieru apmācība, frizieru kvalifikācija, frizieru kvalifikācijas celšana, обучение парикмахеров, курсы парикмахеров, обучение парикмахеров, квалификация парикмахера, Londa, Kadus, школа парикмахеров, keratīns, keratīna matu taisnošana, apmācība, kursi, matu laminēšana, naturia keratīns, natura keratīns, bezformaldehīda keratīns

2. Matu botoksa procedūras tehnoloģijas

Programmas teorētiskā daļa:

- Kach Botox Hair Treatment

- Dažādu matu botoxa līdzekļu apskats, citu brendu piedāvājums tirgū (lai varētu turpmāk izmantot ne tikai 1 brendu)

- Līdzekļa sastāvs, aktīvo vielu iedarbības princips (hialuronskābe, kolagēns, pantenols, tokoferols, vitamīns E, citronskābe, hidrolizēts keratīns).

- Termoefekta nodrošināšana 2 veidos: ar matu taisnotāju (ierīces nepieciešamie parametri) un citos veidos.

Praktiskā daļa:  atstrāde uz modeļa.

Procedūras apraksts:

Botokss matiem ir matu atjaunojoša procedūra, kuras rezultāts saglabājas no 3 - 5 nedēļām. Metode par 98% atjauno bojātu matu struktūru, padarot tos veselīgākus un skaistākus. Tā aizsargā matus no apkārtējās vides kaitīgās iedarbības. Īpaši piemērota matu atjaunošanai pēc to ķīmiskas vai mehāniskas bojāšanas, stipri bojātiem vai trausliem matiem.

Priekšrocības: Procedūra izlīdzina mata virsmu, piešķir gludumu un zīdainumu - mati kļūst spīdīgi, veseli un kopti, visbeidzot rezultātā mati kļūst gludi, zīdaini, izturīgi, mirdzoši un veseli, tie viegli padodas ieveidošanai. Pēc programmas apguves izsniedzam sertifikātu latviešu un angļu valodās par programmu apguvi

Semināra ilgums: 3  stundas

Maksa: 95 EUR (ja nāksiet ar savu modeli)

Maksa: 110 Eur (ja mācību centrs aicinās Jums modeli)

Modelei maksa: 15 EUR

Semināra dalība tiek apstiprināta, veicot pilnu semināra priekšapmaksu.

frizieru kursi, frizieru skola, frizieru apmācība, frizieru kvalifikācija, frizieru kvalifikācijas celšana, обучение парикмахеров, курсы парикмахеров, обучение парикмахеров, квалификация парикмахера, Londa, Kadus, школа парикмахеров, keratīns, keratīna matu taisnošana, apmācība, kursi, matu laminēšana, naturia keratīns, natura keratīns, bezformaldehīda keratīns, keratīna kursi, matu keratīna kursi, matu botoksa kursi, botoksa kursi, matu botox, botoxa kursi, botoksa apmācība, botoxa procedūra, kursi

IMG-20180920-WA0040ris-keratina-tehnologijas-frizierrmaksla