Par mūsu mācību centru

Kāpēc izvēlēties RiS mācību centru

  • Ilgstoša darbība izglītības programmu tirgū kopš 1996.gada
  • Iespēja atgūt savus līdzekļus, ko samaksājāt par mācībām, deklarējot tos gada ienākumu deklarācijā
  • LR un ITEC starptautiskās akreditācijas: izsniedzam akreditētas profesionālās izglītības apliecības, starptautiskus sertifikātus
  • Atzinību guvušie pedagogi ar milzīgu profesionālu pieredzi un akadēmisko izglītību savās nozarēs
  • Pasniedzam LV, RU un EN valodās
  • Nodrošinām lielu praktisko mācību īpatsvaru un palīdzam ar modeļu meklēšanu caur savām datu bāzēm
  • Pēc jebkuras programmas apguves izsniedzam izglītības dokumentus ar tulkojumiem EN vai RU valodās
ris-diplomi
Rīgas starptautiskais mācību centrs - Par mums

Rīgas Starptautiskais Mācību Centrs ir akreditēta izglītības iestāde, kas dibināta 1996. gadā. Tās misija ir īstenot augstas kvalitātes profesionālās mācību programmas. Kopš 2012.gada skola regulāri iziet akreditācijas procesu katrā no programmām. Tagad ir piešķirta akreditācija līdz 2024.gada februārim.

Rīgas Starptautiskā mācību centra vīzija ir: "Piedāvāt izglītības programmas tirgū, kuras atbilst gan LR likumdošanas prasībām un profesiju standartiem, gan starptautiskiem profesionāliem standartiem, lai izglītojamie no jebkuras pasaules valsts varētu apgūt profesionālās iemaņas atbilstoši standartizētām profesionālām prasībām".

Rīgas starptautiskais mācību centrs - ITEC sertifikāts

Rīgas Starptautiskā mācību centra misija: "Mūsu absolventi ir konkūrētspējīgi un starptautiski sertificēti meistari, kuri pastāvīgi pilnveido savas profesionālās kompetences kvalifikācijas celšanas programmās un piedāvā tirgus prasībām atbilstošus un pieprasītus pakalpojumus gan Latvijas Republikā, gan arī ārvalstīs".

Rīgas Starptautiskais mācību centra darbības mērķis ir: "Īstenot profesionālās izglītības programmas un neformālās izglītības programmas pieaugušajiem cilvēkiem – sniegt zināšanas un prasmes, lai apgūtu profesiju, celtu vai mainītu kvalifikāciju atbilstoši darba tirgus prasībām Latvijā un vienotiem pasaules standartiem, kā arī sekmētu izglītojamo profesionālo izaugsmi".

2014.gada augustā mācību centrs tika sertificēts pēc ITEC standartiem (ITEC piešķir starptautiskās kvalifikācijas, kuras tiek atzītas vairāk nekā 33 valstīs visā pasaulē). Studentiem, kuri ir sekmīgi apguvuši RiS mācību centra mācību programmas, tiek sniegta iespēja saņemt ITEC starptautisku diplomu attiecīgajā profesijā. ITEC diplomi tiek plaši atpazīti visā pasaulē. ITEC diploms sniedz darba devējam jebkurā valstī pārliecību par to, kāda līmeņa izglītība ir potenciālajam darbiniekam un par to, ka izglītība notika, ievērojot visus ES profesionālus standartus.

Šo vairāk kā 15 gadu laikā RiS mācību centrs ir audzis un pilnveidojies. Daudz kas mainījies mūsu darbībā, esam guvuši bagātīgu pieredzi apmācību jomā. Arī mūsu pedagogi turpina savu profesionālo izaugsmi un labprāt dalās ar savām profesionālajām zināšanām ar saviem studentiem.