Klasiskā masāža

Ja Jūs gribat ātri un efektīvi apgūt klasiskās masāžas paņēmienus un praktiski apgūt pamata un blakus paņēmienus un tehnikas, mācēt manuāli uzlabot muskuļu tonusu - tad tieši Jums ir piemērota intensīvā pieaugušo neformālās izglītības programma "Klasiskā masāža".

Jūs apmācīs Rīgā viens no pieprasītākajiem masāžas pasniedzējiem Aleksandrs Gribovs - diplomēts fizioterapetis, masieris

90% prakses.

Maksa: 158 EUR

Programmas ilgums: 10 nodarbības (1 nodarbība - 5 ak.stundas, 1 dubultā nodarbība - 10 ak.st.).

ris-licence-kermena-estetiska-kopsana

Izglītības izdevumu atmaksas iespējas:

Vēršam uzmanību, ka tikai saņemot čeku par akreditētās profesionālās pilnveides vai tālākizglītības izglītības programmas apmeklēšanu, Jūs varat pretendēt uz izglītības izdevumu atmaksu, deklarējot tos Jūsu (Jūsu tuvinieku) gada ienākumu deklarācijā likuma noteiktajā kārtībā.

Pēc programmas veiksmīgas apguves izsniedzam izglītības dokumentu par pieaugušo neformālās izglītības programmu "Klasiskā masāža" latviešu un angļu valodās.

Reģistrējieties uz jaunām grupām laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!!

Programmā:

1) Anatomijas un fizioloģijas pamati
2) Higiēnas pamati
3) Masāžas pamata un palīgpaņēmienu atstrāde: glaudīšanas , berzēšanas, mīcīšanas un vibrācijas tehnikas un to fizioloģiskā iedarbība uz cilvēka ķermeni, pamata un papildus paņēmienu atstrāde, un citas klasiskās masāžas tehnikas.
4) Praktiskā masāža ar atsevišķām ķermeņa daļām un problēmatiskām zonām.
5) Ieskats aromaterapijā.
6) Teorētiskais ieskats limfu drenāžā.
7) Ieskats cilvēka ķermeņa refleksogēno punktu mācībā.

90% prakses.

Uzņemšana:

 • Svētdienu grupa (5 ned.)
  22.09.2019.
  10:00-16:00
 • Dienas grupa (5 ned.)
  24.09.2019.
  otrdienās, piektdienās
  10:00 - 13:00
 • Intensīvā dienas grupa (2,5 ned)
  25.09.2019.
  pirmdienās, trešdienās
  10:00-16:00
 • Sestdienu grupa (5 ned.)
  21.09.2019.
  10:00-16:00
 • Vakaru intensīvā grupa (10 nodarbības)
  23.09.2019.
  18:00-21:00
  pirmdien, trešdien, piektdien

Izmantojiet iespēju saņemt Jūsu izglītības starptautisku sertifikāciju un apliecināt to ar ITEC diplomu.https://ris.lv/macibu-programmas/itec-diplomi

RiS mācību centrs ir akreditēts ITEC starptautiskajā koledžu asociācijā SPA un skaistumkopšanas jomā.

Adrese: A.Čaka iela 32, 2.stāvs Rīgā (5-7 minūtes no centrālstacijas).

Pedagogi: Aleksandrs Gribovs un Antoņina Volkova.

masāžas kursi, klasiskās masāžas labākie kursi, spa speciālists, spa meistars, spa procedūras, spa skola, spa masāžu  apmācība, gribovs, ķermeņa kopšana, ķermeņa kopšanas kursi, akreditēts diploms, курсы массажа, курсы классического массажа, спа мастер, спа специалист, лучшие курсы грибов

NODARBINĀTĪBA cilvēkiem bez iepriekšējās medicīniskās izglītības: Pēc programmas beigšanas Jūs varēsiet darboties  estētiskas  skaistumkopšanas nozarē. Lūdzam iepazīties ar MK noteikumiem 264 no 23.05.2017 "Noteikumi par Profesiju klasifikatoru, profesijai atbilstošiem pamatuzdevumiem un kvalifikācijas pamatprasībām".

ESTĒTISTS drīkst darboties bez medicīniskas izglītības un izpildīt neinvazīvās procedūras ķermenim un/ vai sejai. Neinvazīvās procedūras ir tādas procedūras, kā masāžas, SPA masāžas, dažādas relaksējošās masāžas, kosmētisko līdzekļu izmantošana: eļļas, krēmi, maskas, barojošas maskas ādai, dažāda veida pīlingi ādai, u.c.

profesiju klasifikators skaistumkopšana 2
ris-kermena-estetiska-kopsana-1ris-kermena-estetiska-kopsana-2ris-kermena-estetiska-kopsana-3ris-kermena-estetiska-kopsana-4ris-kermena-estetiska-kopsana-5ris-kermena-estetiska-kopsana-6