Akreditēta programma "Mikropigmentācijas tehnoloģijas"

IKVD Licences nr.P-14634. Akreditācijas lapas Nr.: AI 12004. Profesionālās pilnveides izglītības programma skaistumkopšanas nozarē, kura ļauj specializēties un pilnveidot savas prasmes mikropigmentācijas jomā. Pēc programmas apgūšanas, Jūs saņemsiet valsts profesionālās pilnveides izglītības apliecību ar visu priekšmetu sekmju izrakstu. Šī programma ļaus apgūt visas klasiskās tehnoloģijas mikropigmentācijas jomā dažādām sejas daļām.

 

Programmas īstenošanā iesaistītie pedagogi: Gunita Oļdenburgere, Marianna Fjodorova, Iveta Grīnberga

BONUSS! Mācies un saņem dāvanā digitālo mikropigmentācijas aparātu EUR 350,- vērtībā, dāvanu EUR 250,- vērtībā sava biznesa uzsākšanai un papildu apliecību par programmas "Minimālās higiēnas prasības mikropigmentācijas pakalpojumu veikšanai", kura ir nepieciešama meistaru darbībai!

Saskaņā ar MK noteikumiem Nr.182, no 01.01.2016. katram strādājošajam mikropoigmentācijas, tetovēšanas un pīrsinga jomā meistaram, ir nepieciešama atsevišķa apliecība par mācību programmas apgūšanu sanitārijas un higiēnas jomā. UZMANĪBU! Saviem studentiem izsniedzam šo papildu apliecību pēc programmas beigšanas.

Mācību ilgums: 4 mēneši (32 nodarbības pa 3-3,5 stundām)

Mācību maksa: četri maksājumi pa 430 EUR (kopējā samaksa par kursu- 1,720) (iekļauts profesionāls digitāls darba aparāts)

Ja veicat maksājumu uzreiz par visu kursu - atlaide 70 EUR!

Izglītības izdevumu atmaksas iespējas:

Vēršam uzmanību, ka Rīgas Starptautiskais mācību centrs ir akreditētā izglītības iestāde: saņemot Čeku par akreditētās profesionālās izglītības programmas apmeklēšanu, Jūs varat deklarēt šos izdevumus Jūsu (Jūsu tuvinieku) gada ienākumu deklarācijā un pretendēt uz izdevumu atmaksu.

Mācību procesam tiek nodrošināta visa nepieciešama kosmētika, dezinfekcijas līdzekļi, atsāpinošie līzekļi, pigmenti, kārtridži u.c.

IMG-20170830-WA0006

Pēc mācībām digitālais mikropigmentācijas aparāts paliek Jūsu īpašumā. Lai saņemtu īpašumā digitālo mikropigmentācijas darba aparātu, ir jābūt pilnīgi samaksātai visai mācību maksai.

Profesionālās darbības sākumam mēs nodrošinām profesionālo permanentā meikapa aparātu, kas ir ideāls iesācējiem. Šim aparātam vibrācijas un trokšņa līmenis ir zems, kā arī ir regulējamie ātrumi un adatu garumi dažādu veidu procedūru izpildīšanai.

Skola ir PUREBEAU Vācu profesionālo aparātu izplatītājs Latvijā. Izglītojamajiem piedāvājam arī atlaides aparātu iegādei. Profesionālie PUREBEAU aparāti (ražoti Vācijā) ir līderi mikropigmentācijas tirgū un ir plaši pazīstami par savu augstu kvalitāti un daudzfunkcionalitāti.

PROGRAMMA:

 • Sanitārija, higiēna, dezinfekcija;
 • Anatomijas un fizioloģijas pamati; Ādas tipu noteikšana;
 • Koloristika - krāsu aplis, krāsu gammas noteikšana, krāsas un pretkrāsas;
 • Materiālmācība: Anestēzijas veidi, izmantošanas tehnoloģijas, indikācijas, kontrindikācijas;
 • Materiālmācība: pigmenti, to izmantošanas un jaukšanas noteikumi; sastāvdaļu atpazīstamība;
 • Make-up pamati - sejas formas, kā noteikt uzacu formu, acu līniju formu, lūpu kontūru un formu;
 • Permanentā grima uzlikšanas tehnoloģijas: uzacis, acu līnijas, lūpas - darbs uz mākslīgā parauga + darbs ar modeļiem;
 • Permanentā meikapa pigmenti un aparātu veidi: atšķirības, cenas;
 • Neveiksmīgā grima labošanas iespējas.

+ BONUSS!!! Pēc programmas beigšanas, mūsu studentiem papildu izsniedzam apliecību par programmas apgūšanu "Tetovēšanas, mikropigmentācijas un pīrsinga pakalpojumu sniegšanai noteiktās minimālās higiēnas prasības", kura ir nepieciešama meistara profesionālai darbībai.

MĀCĪBU PLĀNS:

1. mēnesī Jūs apgūsiet koloristikas, meikapa tehnoloģijas, anatomijas, fizioloģijas, sanitārijas, higiēnas pamatus.

2. mēnesī Jums būs praktiskas nodarbības ar mikropigmentācijas tehnoloģijam uz mākslīgām ādām un paraugmanekena, kā arī pakāpeniski sāksiet veikt permanento grimu uz modeļiem.

3. un 4. mēnesi Jūs strādāsiet ar modeļiem.

Strādājam tikai ar vienreizējiem instrumentiem un profesionāliem pigmentiem - Derma intermational, Bio Touch, Giant Sun un citiem. Pedagogs sniedz izsmeļošu informāciju par profesionālo tirgu, instrumentu un kosmētikas kvalitāti, cenu līmeni.

Mācību kurss ir valsts akreditēts, līdz ar to, pēc programas beigšanas un noslēguma pārbaudījuma nokārtošanas, Jūs saņemsiet valsts apliecību un starptautiski atzītu sertifikātu latviešu un angļu valodās, kas ļauj strādāt gan Latvijā, gan ārvalstīs.

UZŅEMŠANA GRUPĀS:

1) Dienas intensīvā grupa (2 mēneši)
22.07.2019
pirmdienās, trešdienās
09.30-17.00

2) Sestdienu grupa (4 mēneši)
27.07.2019
09.30-17.00

3) Vakaru grupa (4 mēneši)
22.07.2019
17.30-21.00
pirmdienās, trešdienās

4) Dienas grupa Intensīvā (2 mēneši)
10.09.2019
09.30-17.00
otrdienās/ ceturtdienās

Uzmanību! Pēc noslēguma pārbaudījuma sekmīgas nokārtošanas, Jūs saņemsiet valsts apliecību.

Valsts apliecības noformēšanas izdevumi - 15 EUR.

Mācības notiek nelielās grupās - no 2 līdz 6 cilvēkiem. Tā tiek nodrošināta individuālā pieeja katram izglītojamajam!

Pedagogs pasniedz gan mikropigmentācijas klasisko pieeju, gan kvalifikācijas paaugstināšanas meistarklases - paaugstinātas kvalitātes matiņu tehnika, daudzdimensiju pieejas, 3D lūpas pasateļtoņos, Mikrobleidings, Mikropigmentācijas izvadīšanas semināru, Mikroadatu mezoterapiju.

UZMANĪBU!!!

Saskaņā ar MK noteikumiem Nr.182, no 01.01.2016. katram strādājošajam mikropoigmentācijas, tetovēšanas un pīrsinga meistaram, ir nepieciešamas atbilstošas zināšanas par higiēnas prasībām tetovēšanas un pīrsinga pakalpojumu veikšanai.

Aicinām mikropigmentācijas meistarus saņemt apliecību par mācību programmas "Tetovēšanas, mikropigmentācijas un pīrsinga pakalpojumu sniegšanai noteiktās minimālās higiēnas prasības" apgūšanu.

PROGRAMMA:

 • Sanitārija un higiēna. Pirmās palīdzības sniegšana;
 • Anatomijas, fizioloģijas, dermatoloģijas un vispārējās pataloģijas pamati;
 • Normatīvo aktu prasības attiecībā uz tetovēšanas, mikropigmentācijas un pīrsinga pakalpojumiem.

Šī programma ir iekļauta bāzes programmas kursā. Mūsu studenti pēc pilnas programmas apgūšanas saņems papildu apliecību par šīs programmas apgūšanu.

Aicinām modeles! Jebkura procedūra maksā tikai 22 EUR (studentu praktiskais darbs notiek pedagoga tiešā uzraudzībā!)

RiS skola piedāvā labākajiem studentiem DĀVANU 250 EUR vērtībā savas profesionālas darbības uzsākšanai. Sadarbībā ar E-BEAUTY.LV DĀVINĀM Jums personisku vietni portālā E-BEAUTY.LV ! Šī ir lieliska DĀVANA meistariem-iesācējiem, lai efektīvi attīstītu Jūsu biznesu internetā vienā no populārākajiem portāliem skaistumkopšanas jomā. Šī dāvana tiek pasniegta labākajiem studentiem pēc diploma saņemšanas.

Mikropigmentācijas kursi, mikropigmentācijas apmācība, permanentā meikapa kursi, permanentā meikapa apmācība, microblading, mikrobladinga kursi, mikrobladinga apmācība, обучение перманентному мейкапу, курсы микропигментации, курсы татуажа, микроблейдинг, курсы микроблейдингаб аккредитованные курсы, аккредитованная школа по перманентному мейкапу

ris-mikropigmentacijaIMG_0851IMG_0848ris-mikropigmentacijas-seminari-5arvalstniek13ris-licence-mikropegmentcija