Mezoterapija un Microneedling

Aicinām meistarus uz semināriem:

1. Mikroadatu mezoterapijas tehnoloģijas (Microneedling)

2.  Mezoterapijas tehnoloģijas

3. Biorevitalizācijas procedūras tehnoloģija

Pirms mācībām, aicinām Jūs pārliecināties, vai Jūsu   iepriekšējās izglītības līmenis ir atbilstošs LR likumdošanas prasībām, lai varētu sniegt šos pakalpojumus LR. Visu nepieciešamo informāciju varēsiet atrast Veselības inspekcijas mājas lapā www.vi.gov.lv (aktuālo informāciju varat apskatīties zemāk)

Programmu veids: pieaugušo neformālās izglītības programmas (pēc starptautiski atzīta klasifikatora).

Dokumenti: Pēc katras programmas izsniedzam starptautisko sertifikātu LV / ENG. Šos dokumentus atzīst darba devēji gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Seminārus vada:

1. Ilze Āboliņa - Stradiņa universitātes diplomēts ārsts. Specializējas uz sejas kopšanas procedūrām un injekciju tehnoloģijām. Nepārtraukti pilnveido savas zināšanas kosmetoloģiskajā un pedagoģiskajā jomā. Sertificēts speciālists darbam ar Aesthetic Dermal RRS produktiem. Regulāri piedalās konferencēs par jaunākām tehnoloģijām kosmetoloģijas nozarē.

2. Jekaterina Vasiļjeva - Kvalificēta praktizējoša ārste - dermatoveneroloģe. Vada praktiskos seminārus - Filleru injekciju tehnoloģijas un vaigu zonas vektoru liftingu. 2001. gadā ir ieguvusi ārstes grādu Latvijas medicīnas akadēmija. Pēc tam turpinājusi savu profesionālo pilnveidi Rīgas kosmētikas skolā, kur viņai tika piešķirta kvalifikācija Kosmētiķis. 2011. gadā Latvijas universitātē J.Vasiļjeva ieguvuvusi ārstes speciālistes kvalifikāciju dermatoveneroloģijā. Ir sertificēta darbam ar Allergan produkciju (Juvederm produkti)

1) Mikroadatu mezoterapijas tehnoloģijas (Microneedling)

Nodarbību ilgums: 1 diena (5-6 stundas)
Programmas maksa AR Jūsu modeli: 195 EUR.
Programmas maksa BEZ savas modeles (mācību centrs aicina modeli): 210 EUR.
Procedūras maksa Jūsu modelei: bezmaksas.
Procedūras maksa mācību centra pieaicinātajai modelei: 5 EUR.
Komplekta cena mūsu studentiem: 190 EUR.

Programma:

- Procedūras indikācijas un kontrindikācijas;
- Sejas anatomijas un fizioloģijas pamati;
- Materiālmācība - informācija par preparātiem;
- Izpildes tehniku teorētiskais apskats - seja, dekolte zona, galva, anticelulīta procedūras;
- Praktiskā daļa - sejas procedūras izpilde;
- Sejas kopšana pēc procedūras.

Šī ir mūsdienīga metode, kura tiek izpildīta ar speciālo aparātu - "mezoterapijas pildspalva" (Mesotherapy pen). Šis aparāts darbojas ar vairākiem uzgaļiem dažādu efektu sasniegšanai. Ar mikrodūrienu palīdzību, kosmetoloģiskie kokteiļi tiek ievadīti epidermas augšējā slānī, kur notiek ādas reģenerācijas procesi. Kosmētiskie kokteiļi satur vielas, kuras ir primāras ādas atjaunošanas procesam - hialurona skābes, kolagēns, elastīns.

Aicinām uz apmācībām nākt ar savu modeli. Ja Jums nav savas modeles praktiskajai daļai, lūdzam informēt par to administrāciju, lai mēs varētu asistēt Jums šajā jautājumā.

Procedūras izpildīšanai Jums ir nepieciešams darba komplekts:

mikronidling

1) 1 mikroadatu (mikronīdlinga) aparāts (profesionālā ierīce gan estētiskām procedūrām, gan procedūrām ar medicīniskām indikācijām) - Jauda - 4000-6000 apgriezieni minūtē - 12 piegādes kanāli - Dažādi režīmi ādas stimulācijai - Mikroadatas 0,25-0,30 mm - 6 darba ātrumi - adatu garuma regulēšana - izmanto vienreiz lietojamos kārtridžus - Uzlabo ādas absorbējošas spējas līdz 40 reizēm - Uzlabo ādas vizuālo izskatu pēc akne rētām, samazina tās līdz 50%

rrshyalift35_box2

2) 2 ampulas ar profesionāliem preparātiem (preparāti ir izstrādāti mikronīdlinga procedūrām, kuri jāievada dermas virsējā slānī). Mikronīdlinga preparātos hialuronskābe tiek izmantota pavisam nelielās devās un tās akcents tiek likts uz aminoskābēm, vitamīniem, minerālvielām un citiem ārstnieciskiem un homeopātiskiem preparātiem.

kartridzi

3) 2 gb. profesionālie kārtridži procedūrai (turpmākām procedūrām kārtridžus var iegādāties - 3.30 Eur/gb.).

2) Mezoterapijas tehnoloģijas

 Nodarbības notiek individuāli Jums piemērotā laikā pēc iepriekšējās saskaņošanas.

Mezoterapija ir aktīvo komponentu ievadīšana dermā, izmantojot "vieglos kokteiļus". Aktīvie komponenti var būt kā ārstnieciski, tā arī homeopātiski. Bieži pirms ievadīšanas tos sajauc, radot “kokteili”. Mezoterapeitiskie kokteiļi ir noderīgi kosmetoloģiskajās procedūrās, jo ļauj ievadīt ādā vienlaicīgi zināmu daudzumu vērtīgu, aktīvu ingredientu, kuri tai ir būtiski nepieciešami. Mezoterapijas preparātu sastāvā ir fermenti, vitamīni, bioaktīvie peptīdi, hialuronskābe un augu ekstrakti. Komponenti tiek apvienoti kokteiļos, atkarībā no tās problēmas rakstura, kuras risināšanai paredzēts preparāts.

Kad runa ir par ādas zonu ar pārlieku lieliem taukaudu noslāņojumiem, kur nepieciešams izlīdzināt reljefu un paātrināt vielmaiņu, tiek ievadīts lipolītiķis, t.i., taukus sadedzinošs preparāts. Šī preparāta ievadīšanai par visefektīvāko tiek uzskatīta infiltrācijas tehnika, kad preparāts tiek ievadīts diezgan dziļi zem ādas, bet ķermeņa problemātiskajās zonās (sēžamvieta, gurni, vēders) – arī nosacīti lielā apjomā. Analoģiskas mezoterapijas tehnikas tiek pielietotas, izmantojot preparātus matu nostiprināšanai, to augšanas uzlabošanas un galvas ādas ārstēšanai (MesoHair). Tādā veidā katrai problēmai, ar kuru pacients saskaras, ir iespējams piemeklēt ne tikai efektīvu mezoterapeitisku kokteili, bet arī mezoterapijas tehniku, kas ļaus ievadāmajam preparātam iedarboties vislabākajā veidā.

Piedāvājam mācību semināru "Mezoterapijas tehnoloģijas". Šis mācību kurss ir ideāli piemērots cilvēkiem, kuri vēlas darboties skaistumkopšanas nozarē ar mūsdienu tehnoloģijām un augstas kvalitātes kosmētiku.

Programmas ilgums: 1 diena 6 stundas:

1. daļa - teorētiskais apskats - 3 stundas no 10.00 - 13.00

2. daļa - praktisk izpilde ~3 stundas (laiks ir atkarīgs no tehniku izpildes ātruma)

Programmas maksa AR Jūsu modeli: 285 EUR.
Programmas maksa BEZ savas modeles (mācību centrs aicina modeli): 300 EUR.
Procedūras maksa Jūsu modelei: bezmaksas.
Procedūras maksa mācību centra pieaicinātajai modelei: 5 EUR.

Maksa par izmantotiem materiāliem: 45 EUR (RRS Silisorg HA, RRS Hyalift - cietāks preparāts ar hialuronskābi).

Programma:

• Higiēnas un sanitārijas normas. LR likumdošanas normu ievērošana.
• Ādas anatomijas un fizioloģijas pamati, ādas īpašības, indikācijas un kontrindikācijas.
• Mezoterapijas tehnoloģiju izmantošana dažādām ķermeņa daļām - seja, ķermenis, galva
• Procedūras protokols, blakusparādības un komplikācijas, mezoterapijas organizēšana.
• Materiālmācība: izmantojamie materiāli un instrumenti, kosmētiskie līdzekļi, sastāvs, kokleiļu sastādīšanas noteikumi. Dažādu līzekļu īpašības, preparātu sastāvs un to korekta izvēle. Atsāpinošie līdzekļi. Preparātu klasifikācija dažādiem ādas tipiem un darba uzdevumiem: akne, kuperoze, liftinga efekts, anti-aging.
• Mezoterapijas procedūru veidi.
• Dažādas preparātu ievadīšanas tehnikas: Virsmas napāžš, dermālas papulas, vidējais napāžš, tuneļu tehnika.
• Klienta novērtēšana, anamnēze, korekta preparāta izvēle, atkarībā no darba uzdevuma, darbs ar klientu. 

Praktiskā daļa: 
• Tehniku demonstrācija un praktiskā izpilde.
• Sejas, kakla un dekoltē zonas procedūra
• Visas tehnikas tiks izpildītas pedagoga klātbūtnē un tiks nodrošināta pilnīga kontrole Jūsu darbībām.
• Praktiskā darba laikā Jūs veiksiet 2 procedūras modelei (2 preparātu ampulas). Procedūras tiks izpildītas pēc modeles pieprasījuma divās zonās. Tiek nodrošināti šļirces un speciālas adatas sejas estētisko procedūru veikšanai.

Nodarbības laikā tiek izmantota RRS sertificēta produkcija - dažādu funkcionālo iedarbību preparāti (tā saucamie kokteiļi).

+ Vienreizlietojamie materiāli: dažādā izmēra adatas (G32-33), šļirces (5 ml), vates diski, vates kociņi, anestēzija, dezinfekcijas līdzeklis.

HA - biotehnoloģiski iegūta Hialuronskābe (nav dzīvnieku izcelsmes).

Šie mezoterapijas preparāti pēc iedarbības ir daudz efektīvāki, nekā monoiedarbības preparāti un ir plaši izplatīti daudzos salonos un skaistumkopšanas klīnikās. Uzskatām, ka uzreiz jāmācās strādāt ar augstākās klases un kvalitātes kosmētiku.

3) Biorevitalizācijas procedūras tehnoloģija

Vēlams, lai Jums būtu priekšzināšanas parastajās mezoterapijas tehnoloģijās vai darbā ar injekcijām. Darba tehnoloģija ir līdzīga, ka mezoterapijas tehnoloģijās, tomēr ar saviem niansēm. Biorevitalizācijas procedūras laikā Jūs strādājiet ar "cietākiem" hialuronskābes preparātiem, kā arī apskatat darba tehniku ar preparātu Skin Relax (kurš iedarbojas arī uz nervu galiem un pēc iedarbības principiem ir nedaudz līdzīgs botulīn toksīna preparātam)

Biorevitalizācija ir metode, kas ļauj aizpildīt hialuronskābes trūkumu un iedarbināt ādas atjaunināšanas un atjaunošanas procesus. Galvenā biorevitalizācijas un mezoterapijas atšķirība ir tā, ka galvenais biorevitalizācijas komponents ir hialuronskābe, savukārt pielietojot mezoterapiju, hialuronskābe tiek izmantota pavisam nelielās devās un tās akcents tiek likts uz aminoskābēm, vitamīniem, minerālvielām un citiem ārstnieciskiem un homeopātiskiem preparātiem.

Aicinām nākt ar savām modelēm.

Programmas ilgums: 1 diena (6-7 stundas).

Teorija ~ 3 stundas
Prakse ~ 3 stundas: Tehniku shēmas un Darbs ar modeli (Jūs praktiski darbosieties ar 2 veidu preparātiem: Skin relax (sejas muskuļa relaksācija, mīmisku grumbu izlīdzināšana) un hialuronskābes līdzekli HYALIFT 75. Jūs praktiski mācīsieties ievadīt ādā hialuronskābes

Programmas maksa AR Jūsu modeli: 350 EUR.
Programmas maksa BEZ savas modeles (mācību centrs aicina modeli): 365 EUR.
Procedūras maksa Jūsu modelei: bezmaksas.
Procedūras maksa mācību centra pieaicinātajai modelei: 5 EUR.

Maksa par materiāliem: 57 EUR Skin relax - Muskuļa relaksācija, un Hyaluronskābes līdzeklis Hyalift 75 - cietāks līdzeklis ar augstāku hialuronskābes saturu).

Programma:

- Sanitārija un higiēna
- Materiālmācība
- Anatomijas un fizioloģijas pamati procedūru veikšanas griezumā
- Indikācijas un kontrindikācijas
- Tehniku shēmas

RRS® Hyalift 75 (Nestabilizētā HA - 15.0 mg/ml) :
- Koncentrētāka pašuzsūkties spējīga nestabilizētā Hialuronskābe virspusējo, sīko krunciņu "tīklojuma" aizpildīšanai, dermas mitrināšanai un biorevitalizācijai (pusfillers).

RRS® HA SKIN RELAX with BoNtA 568® HA (1 mg/ml) + Biorevitalizācijas komplekss (0.3 mg/ml):
- Tehnika atgādina darba tehniku ar botulīna toksīnu nobriedušai ādai. Grumbu piepildīšanai, ādas un mīmikas muskuļu relaksācijai mīmikas un dekoltē zonās. Lokāli samazina sviedru dziedzeru darbību.
- Sejai un Ķermenim.
- Bez vecuma ierobežojuma.

Prasības iepriekšējās izglītības līmenim: Kosmētiskās injekcijas kā mezoterapija un biorevitalizācija ir kosmētiķu un skaistumkopšanas speciālistu (kosmetoloģijā) kompetence. Savukārt botulīna toksīna saturošas injekcijas un biomateriālu jeb t.s. filleru (pildvielu) injekcijas ir uzskatāmas par komplicētām estētiskās medicīnas procedūrām.

Botulīna toksīns atgriezeniski kavē signāla vadīšanu no nerva uz muskuli un sviedru dziedzeriem. Savukārt par biomateriāliem (filleriem) sauc tādus materiālus vai materiālu kopu, kas var tikt lietoti, lai uz ilgāku vai īsāku laiku daļēji vai pilnībā aizvietotu dzīvos audus, orgānus vai ķermeņa funkciju nolūkā uzlabotu indivīda dzīves kvalitāti.

Estētikā fillerus izmanto, lai aizpildītu zudušo sejas kontūru, atjaunojot apjomu. Saskaņā ar normatīvajiem aktiem botulīna toksīnu un fillerus pielieto estētiskajā medicīnā un tā ir ārstnieciska metode, ko veic ārsta praksē. Šīs injekcijas var veikt ārsti (dermatologi, plastikas ķirurgi, neirologi, neiroķirurgi, oftalmologi vai kosmetologi). Neprofesionāli veiktas kosmētiskās injekcijas, t.sk. bez atbilstošām zināšanām un kvalifikācijas, apdraud klienta veselību (piemēram, pakalpojuma sniedzējam procedūras laikā netīšām iedurot asinsvadā, kas apasiņo acs ābolu).

ris-mezoterapija-un-microneedling-1ris-mezoterapija-un-microneedling-2ris-mezoterapija-un-microneedling-3ris-mezoterapija-un-microneedling-4