Sejas estētiskā kopšana

ITEC starptautiskā akreditācija programmā "BEAUTY SPECIALIST"

Aicinām izglītības programmā "Sejas estētiskā kopšana". Licences numurs P-14632. Akreditācijas Nr. AI 12261. Programma ir akreditēta līdz 03.04.2025.

Pēc šīs programmas sekmīgas apguves un noslēguma pārbaudes nokārtošanas Jūs saņemat LR akreditētu profesionālās pilnveides izglītības apliecību programmā "Sejas estētiskā kopšana" kopā ar sekmju izrakstu visos priekšmetos.

Oficiālās nodarbinātības jautājumi, kuri bieži vien rodas visiem topošiem studentiem skaistumkopšanas nozarē ir apskatīti zemāk.

ITEC sertifikācija: Pēc  programmas noslēguma eksāmena sekmīgas nokārtošanas, pēc Jūsu izvēles, Jūs varat pieteikties kārtot ITEC starptautisko eksāmenu, pēc kura Jūs saņemsiet starptautisku diplomu ITEC kvalifikācijā "BEAUTY SPECIALIST".
Šis ITEC diploms ļauj profesionāli darboties ārvalstīs SPA salonos, kruīza kuģos kvalifikācijā "BEAUTY SPECIALIST". Lūdzam vairāk informācijas SKATĪTIES ŠEIT

ris-licence-sejas-estetiska-kopsana

Pēc kursa beigšanas Jūs varat turpināt izglītību citās izglītības programmās, tai skaitā arī iegūt medicīnisko izglītību augstskolās un koledžās.

Programma:
  • Sanitārija un higiēna. Pirmās palīdzības sniegšana. Darba aizsardzība;
  • Anatomijas un fizioloģiajs pamati. Vispārējā pataloģija;
  • Materiālmācība;
  • Vaksācijas tehnikas dažādās ķermeņa zonās
  • Estētiskā sejas un ķermeņa kopšana (praktiskās sejas kopšanas procedūru izpilde sejas un dekoltē zonās: ādas attīrīšana un sagatavošana procedūrām, mehāniskie, enzīmie, u.c.pīlingi, dažādu veidu masku pielietošana u.c.);
  • Sejas kosmētiskās masāžas: Klasiskā masāža, Limfu drenāža, Žakē masāža
  • Aromterapijas un fitoterapijas pamati;
  • Ieskats klasiskajās aparātu tehnoloģijās : Brosāža, Vapazons, Galvanizācija, Ultraskaņa, Dorsenvāls, Radiofrekvences, Vakuums u.c.
  • Uzacu korekcijas process: uzacu formēšana, uzacu profesionālā ķīmiskā krāsošana;
  • Skropstu krāsošanas procedūras.

Studenti ar atbilstošu iepriekšējo izglītību varēs piedalīties semināros bez papildus maksas:
- BONUSS: Mikronīdlings
- BONUSS: Mezoterapija (Jūs apskatīsaiet mezoterapijas procedūras būtību, izpildes tehnikas sejai, galvai, ķermenim.)  

Atgādinām studentiem, ka saskaņā ar LR likumdošanu, invazīvās procedūras drīkst izpildīt personas ar iepriekšējo medicīnisko izglītību. Praktiskajās daļās piedalīsies cilvēki ar iepriekšējo medicīnisko izglītību.

Visu procedūru izpildīšana tiek apmācīta pēc starptautiskiem standartiem, lai uzreiz sagatavotu studentus darbam gan Latvijā, gan ārvalstu SPA salonos.

Valsts Apliecības noformēšanas maksa ir 15 EUR.

Uzņemšana:

-- Sestdienu grupa (5 mēneši)
15.10.2022
10.00-16.00

-- Dienas intensīvā grupa (2.5 mēneši)
10.10.2022.
pirmdienās, trešdienās
10.00-16.00

-- Svētdienu grupa (5 mēneši)
08.01.2023
10.00-16.00

Mācības notiek nelielās grupās 5-8 cilvēki.

Programmas ilgums: 180 akadēmiskās stundas.

Mācību maksa: 162 EUR / pieci maksājumi. (Pilna programmas maksa 810 EUR)
Uzmanību! Veicot apmaksu uzreiz par visu kursu, mēs sniedzam atlaidi - 30 EUR.

Prasības iepriekšējai izglītībai: vismaz vidējā izglītība  

Izglītības dokumenti: Pēc programmas apguves Jūs saņemat Valsts akreditētu profesionālās pilnveides apliecību par programmu "Sejas estētiskā kopšana" kopā ar sekmju izrakstu.
Izsniedzām sekojošus starptautiskus sertifikātus LV / ENG valodās:
1. Uzacu konstruēšana. Uzacu un skropstu krāsošana ar puspermanento krāsu
2. Klasiskās vaksācijas tehnoloģijas
3. Mikroadatu mezoterapija /mikronīdlings: (Tiem studentiem, kuri piedalījās praktiskajā daļā).
4. Mezoterapija: Tiem studentiem, kuri piedalījās praktiskajā daļā.  

Vēršam uzmanību, ka Rīgas Starptautiskais mācību centrs ir akreditētā izglītības iestāde: saņemot Čeku par akreditētās profesionālās izglītības programmas apmeklēšanu, Jūs varat deklarēt šos izdevumus Jūsu (Jūsu tuvinieku) gada ienākumu deklarācijā un pretendēt uz izdevumu atmaksu.

Izglītības izdevumu atmaksas iespējas:

NODARBINĀTĪBA skaistumkopšanas nozarē. Lūdzam tos studentus, kuri izskata iespējas strādāt skaistumkopšanas nozarē iepazīties ar MK noteikumiem 264 no 23.05.2017 "Noteikumi par Profesiju klasifikatoru, profesijai atbilstošiem pamatuzdevumiem un kvalifikācijas pamatprasībām". Sakarā ar to, ka mums uzdod ļoti daudz jautājumu par to, kādā veidā var pieņemt cilvēku darbā skaistumkopšanas nozarē, vēlamies iepazīstināt Jūs ar skaistumkopšanas nozares profesiju klasifikatoru, kurš palīdzēs Jums korekti norādīt atbilstošu profesiju darba līgumā.

profesiju klasifikators skaistumkopšanaprofesiju klasifikators skaistumkopšana 2

Lūdzam apskatīties Veselības inspekcijas mājas lapā publicētu informāciju par skaistumkopšanas nozarē nodarbinātajiem:

"Veselības inspekcija vērš uzmanību, ka Latvijā ir iespējams apgūt arī dažādas citas skaistumkopšanas nozares profesijas, kas organizētas neformālās izglītības kursu veidā. Šo kursu beidzēji drīkst veikt tikai higiēniskas un neinvazīvas sejas un ķermeņa ādas kopšanas procedūras, kas noteiktas attiecīgās profesijas ietvaros. Piemēram, estētista profesijas pamatuzdevumos ietilpst masāžas, maskas, vaksācija, uzacu korekcija, krāsošana un grima uzklāšana... Estētisti nedrīkst veikt kosmētiskās injekcijas un īstenot invazīvās procedūras"

 

Ja Jūs plānojat atvērt savu saimniecisko darbību šajā jomā, lūdzam ievērot MK noteikumu 693 no 01.01.2016.un iesniegt informatīvu iesniegumu veselības inspekcijai. Iesnieguma formu Jūs varat apskatīties šeit

RiS mācību centrs ir sertificēts ITEC starptautiskajā koledžu asociācijā SPA un skaistumkopšanas jomā.

RiS skola piedāvā labākajiem studentiem DĀVANU Eur 250,- vērtībā savas profesionālas darbības uzsākšanai. Sadarbībā ar E-BEAUTY.LV DĀVINĀM Jums personisku vietni portālā E-BEAUTY.LV !! Šī ir lieliska DĀVANA meistariem-iesācējiem, lai efektīvi attīstītu Jūsu biznesu internetā vienā no populārākajiem portāliem skaistumkopšanas jomā. Lai saņemtu šo dāvanu, aicinām Jūs griezites pie administrācijas.

Studentu ievērībai!

Pašiem jānodrošina: Apģērbs darbam un maiņas apavus.

kosmētiķa kursi, kosmetoloģijas kursi, skaistuma skola, skaistumkopšanas procedūras, skropstu pieaudzēšanas kursi, sejas kopšanas kursi, estētiskā sejas kopšana, beauty school, курсы косметистов, курсы косметологии, обучение, аккредитованные курсы, курсы наращивание ресниц, ваксинг, работа в сфере красоты, уход за лицом, курсы косметиков, ваксация, практическое обучение

kosmetologu nodarbiba3kosmetologu nodarbiba 2kosmetologu nodarbiba111ris-sejas-estetiska-kopsana-1ris-sejas-estetiska-kopsana-3ris-sejas-estetiska-kopsana-4