Praktiskais profesionālais mācību seminārs "Rejuvi - Mikropigmentācijas izvadīšanas tehnoloģija"

Ja vēlaties apgūt permanentā meikapa un tetovējumu noņemšanas tehnikas ar lāzeru, tad lūdzam skatīties sadaļu "Lāzera tehnoloģiju semināri" kreisajā izvēlnē.

Aicinām uz praktisko profesionālo mācību semināru "Rejuvi - Mikropigmentācijas izvadīšanas tehnoloģija"!

Mācību kurss ļaus Jums praktiski iemācīties izvadīt mikropigmentāciju un labot neveiksmīgu permanento grimu bez lāzera izmantošanas. Programmā var piedalīties mikropigmentācijas un tetovēšanas meistari, kuri vēlas iemācīties izvadīt permanento meikapu un tetovējumus.

Jums tiks sniegtas teorētiskās zināšanas, kā arī Jūs uzreiz praktiski mācīsieties apgūt mikropigmentācijas izvadīšanas tehnikas. Ar profesionālās lietošanas suspensiju Jūs iemācīsieties, kā var izvadīt tetovējumus un permanento meikapu (tiek izvadīti pat tie tetovējumi un permanentais meikaps, kuriem ir vairāk kā 20 gadi). Jūs iemācīsieties, kā var padarīt mikropigmentāciju gaišāku, vai izvadīt to pavisam.

Semināra ilgums: 1 diena (4-5 stundas)
Mācību maksa: 140 EUR

Pēc mācību semināra apgūšanas Jūs saņemsiet starptautisko sertifikātu latviešu un angļu valodās.

Programma:

  • Materiālmācība - izvadīšanas līdzekļu iedarbības tabulas;
  • Praktiskā daļa - darbs ar klientu;
  • Izvadīšanas tehnoloģijas: uzacu, acu, lūpu mikropigmentācijas izvadīšana;
  • Izvadīšanas tehnoloģijas: tetovējumi.

Aicinām meistarus nākt uz semināru ar saviem darba aparātiem (lūdzam brīdināt administrāciju, ja Jums nav sava aparāta). Uz semināra praktisko daļu jāiegādājas mikropigmentācijas izvadīšanas līdzeklis.

Sniedzam 10% atlaidi mūsu studentiem - Rejuvi TATTOO Remover 0.35oz (profesionālā suspensija) - 132 EUR 10% = 118.80 EUR

Uzmanību! Uz semināru lūdzam nākt ar savu modeli ar maza izmēra tetovējumu.

Mikropigmentācijas kursi, mikropigmentācijas apmācība, permanentā meikapa kursi, permanentā meikapa apmācība, microblading, mikrobladinga kursi, mikrobladinga apmācība, обучение перманентному мейкапу, курсы микропигментации, курсы татуажа, микроблейдинг, курсы микроблейдинга, выведение перманентного мейкапа, выведение татуировки, обучение выведению микропигментации, permanentā meikapa izvadīšana, mikropigmentācijas izvadīšana, rejuvi

ris-mikropigmentacijas-izvadisana