ONLINE Klasiskā masāža

ONLINE formāta pieaugušo neformālās izglītības programma "Klasiskā masāža".

Pedagogi: 

Aleksandrs Aņiščenko - diplomēts fizioterapetis, starptautiski sertificēts masieris ar sportistu masiera plašu pieredzi

Antoņina Volkova - sertificēta masiere ar medicīnisko izglītību, profesionālā pieredze vairāk nekā 25 gadi

90% prakses.

Datumi: Jūsu izvēlētajos datumos, individuāli

Maksa: 169 EUR 

Maksa par programmu tikai ar kontaktstundām: 270 Eur (4 nodarb.pa 2 st.)

 

 

ris-licence-kermena-estetiska-kopsana

Norises laiks: Jums ērtajā laikā, pēc saskaņošanas

Programmas norise:

1. Teorija: Jūs saņemat ierakstītās teorētiskās lekcijas un mācību materiālus lasīšanai sekojošajās tēmās: 

1) Sanitārija un higiēnas

2) Anatomija un fizioloģija, indikācijas un kontrindikācijas masāžām

3) Masāžas paņēmienu apraksts, kustības, to atkārtojumu skaits, secība katrā no zonām: mugura, rokas, kājas, vēders 

Jums jāaizpilda 3 testus (katrā pa 10-20 jautājumiem)  katrā no tēmām un jāatsūta mums aizpildītos testus

Praktiskā daļa: 

1. Materiāli-tehniskais nodrošinājums: Mājās Jums ir jānodrošina modelis, uz kura Jūs atstrādāsiet paņēmienus, eļļa masāžai, kā arī masāžas galds (ir jānodrošina vai nu masāžas kušete, vai cita atbilstošā masāžas virsma). Jums ir jābūt pieejai modelei no abām pusēm. 

2. Jūs saņemsiet video lekciju ierakstu masāžas izpildei katrā no zonām (kā arī Jums būs teorijas materiāli, kur šo visu aprakstīs) : 

- mugura
- rokas
- kājas
- vēders

3. Patstāvīgi mājās Jums ir jāatkārto kustības uz modeļa, jāievēro kustību secība un kustību skaits katrā no zonām. Katrā zonā masāžas ilgums - līdz 30 min. Varat izmantot masāžas protokolu.  

4. Jums ir jāveic Jūsu masāžas izpildes video ierakstu (atsevišķu video katrai zonai) uz Jūsu mobilās ierīces (Ir obligāti jāiekļaujas atvēlētajā laikā) , un jānosūta mums uz norādīto linku

5. Kad pedagogam ir pārliecība, ka students patstāvīgi ir izstūdējis kustības, to daudzumu un secību KATRĀ zonā, Jums sākas kontaktnodarbības ar pedagogu: 

5.1. Trīs stundu (3 st.) garā kontaktnodarbība, kad pedagogs vēro Jūsu tehniku izpildi un sniedz korekcijas un demonstrē korekto izpildi.
5.2. Mājas darbs: masāžas pilna patstāvīga atstrāde mājās un gatavošanās noslēguma pārbaudei
5.3. Kontaktnodarbība (2 st.): Jūs izpildat uz modeļa pilnu ķermeņa klasisko masāžu, iekļaujoties standarta laikā (90 minūtes). 30 min.: Jūs uzdodat jautājumus pedagogam. Pedagogs sniedz noslēguma ieteikumus tehniku uzlabošanai. 

6. Mēs sūtam Jums starptautisko sertifikātu

Tehniskā platforma: Mēs sūtīsim Jums linkus un pieejus materiāliem, kā ari Online konferencei. 

Izglītības izdevumu atmaksas iespējas:

Vēršam uzmanību, ka tikai saņemot čeku par akreditētās profesionālās pilnveides vai tālākizglītības izglītības programmas apmeklēšanu, Jūs varat pretendēt uz izglītības izdevumu atmaksu, deklarējot tos Jūsu (Jūsu tuvinieku) gada ienākumu deklarācijā likuma noteiktajā kārtībā.

Dokumenti: Pēc programmas veiksmīgas apguves izsūtam pa pastu starptautisko sertifikātu "Klasiskā masāža" latviešu un angļu valodās.

Pedagogi: Antoņina Volkova un Aleksandrs Aniščenko.

masāžas kursi, klasiskās masāžas labākie kursi, spa speciālists, spa meistars, spa procedūras, spa skola, spa masāžu  apmācība, gribovs,Online masāža, attālināti masāžas kursi, labi Online masažas kursi,  ķermeņa kopšana, ķermeņa kopšanas kursi, akreditēts diploms, курсы массажа, курсы классического массажа, спа мастер, спа специалист, лучшие курсы грибов

ris-kermena-estetiska-kopsana-1ris-kermena-estetiska-kopsana-2ris-kermena-estetiska-kopsana-3ris-kermena-estetiska-kopsana-4ris-kermena-estetiska-kopsana-5ris-kermena-estetiska-kopsana-6