OASIS SPA BOUTIQUE

2 nedēļas atpakaļ

Sakarā ar jauna, ekskluzīva SPA salona atvēršanu Rīgas centrā, meklējam skaistumkopšanas sfēras speciālistus, vēlams ar ārstniecības personas diplomu.
OASIS SPA BOUTIQUE izsludina sekojošās vakances:

– Kosmetologs/ kosmētiķis
– Ķermeņa kopšanas speciālists
– Masieris
– Manikīra, pedikīra meistars
– Pirtnieks

Pieteikumus lūgums sūtīt uz epastu: anna@oasisspaboutique.com

Ar nepacietību gaidīsim Tavu pieteikumu, lai jau drīzumā, iespējams tieši Tu, kļūtu par daļu no mūsu profesionāļu komandas.

Ieva

2 mēneši atpakaļ

Aicinām savai komandai pievienoties mērķtiecīgu, atbildīgu un pozitīvu manikīra/pedikīra meistaru.
Darbs nelielā omulīgā salonā ar ērtu lokācijas vietu.
Tuvu centram – Maskavas 112, blakus atrodas sabiedriskā transporta pieturvietas, pie salona bezmaksas autostāvvieta.
Ja arī esi jaunais meistars, droši raksti! Palīdzēsim ar klientu piesaisti.
Darbs uz %. Tā pat arī iespēja īrēt darba vietu.

Edīte

3 mēneši atpakaļ

Aicinām darbā MASIERI!
Mēs esam moderns skaistumkopšanas salons “Face2Face”, kurš piedāvā augstas kvalitātes procedūras un apkalpošanas servisu saviem klientiem! Ņemot vērā “Face2Face” klientu skaita pieaugumu un MASIERA pakalpojumu pieprasījumu- vēlamies uzaicināt darbā MASIERI! Mēs piedāvājam: – darba vietu un profesionālu aprīkojumu Valdeķu ielā 61; – konkurētspējīgu atalgojumu un bonusu sistēmu; – draudzīgu un jauku kolektīvu; – sociālās garantijas. Gaidīsim Jūsu CV face2face.riga@gmail.com

Edīte

3 mēneši atpakaļ

Aicinām darbā FRIZIERI! Mēs esam moderns skaistumkopšanas salons “Face2Face”, kurš piedāvā augstas kvalitātes procedūras un apkalpošanas servisu saviem klientiem. Mūsu meistari patstāvīgi paaugstina savas zināšanas, kas nodrošina patstāvīgo klientu plūsmu! Ņemot vērā “Face2Face” klientu skaita pieaugumu un FRIZIERA pakalpojumu pieprasījumu- vēlamies uzaicināt darbā FRIZIERI! Mēs piedāvājam: – darba vietu un profesionālu aprīkojumu Valdeķu ielā 61; – konkurētspējīgu atalgojumu un bonusu sistēmu; – draudzīgu un jauku kolektīvu; – sociālās garantijas. Gaidīsim Jūsu CV face2face.riga@gmail.com

Edīte

3 mēneši atpakaļ

Aicinām darbā MANIKĪRA MEISTARU!

Mēs esam moderns skaistumkopšanas salons “Face2Face”, kurš piedāvā augstas kvalitātes procedūras un apkalpošanas servisu saviem klientiem.

Mūsu salons piedāvā kosmetoloģijas, manikīra un pedikīra, frizieru un masāžas pakalpojumus. Mūsu meistari visu laiku paaugstināt savas zināšanas jomā, kas nodrošina patstāvīgo klientu plūsmu!

Ņemot vērā “Face2Face” klientu skaita pieaugumu un manikīra/pedikīra pakalpojumu pieprasījumu vēlamies uzaicināt darbā MANIKĪRA MEISTARU!

Mēs piedāvājam:
– darba vietu un profesionālu aprīkojumu Valdeķu ielā 61;
– konkurētspējīgu atalgojumu un bonusu sistēmu;
– draudzīgu un jauku kolektīvu;
– sociālās garantijas.

Gaidīsim Jūsu CV face2face.riga@gmail.com

Marina

3 mēneši atpakaļ

Piedāvājam īrēt friziera darba vietu Liepājas iela 34, Rīga. Ļoti laba infrastuktūra. Salonam jaunas aprīkotas telpas, bezmaksas stāvvieta, wifi. Gatavi uz sadarbību un jaunam idejam. Zvaniet 29455847.Visu var sarunāt.

Inese

3 mēneši atpakaļ

Nepieciešams interjera dizaineris mājas jaunbūves 1.stāva izplānošanai (~70m2). Par samaksu vienosimies individuāli. Lūgums zvanīt (29467741) vai rakstīt uz inesozol@inbox.lv

Ketija

6 mēneši atpakaļ

Skaistumkopšanas salons AUCH aicina darbā Frizieri!

Labiekārtota darba vieta, draudzīgs kolektīvs, visi darbam nepieciešamie materiāli, krāsas… klienti un ērts telefonā pārskatāms grafiks! Konkurētspējīgs atalgojums, izaugsmes iespējas un apmācības jaunajiem meistariem!

Atrodamies Cēsu ielā 20, Rīga
Tel.: 23202079

2019.gadā salons ieguvis Beauty Award balvu- gada Lielais Salons!

Darba vieta ar kuru lepoties!

Pievienot sludinājumu