Ķermeņa estētiskās kopšanas tehnoloģijas

Akreditēta programma "Ķermeņa estētiskās kopšanas tehnoloģijas".
Izglītības kvalitātes valsts dienesta izsniegta licence P-17014. Akreditācijas lapa AI-12003.

Programmas veids: Profesionālās pilnveides izglītības programma

Šis mācību kurss palīdzēs Jums apgūt gan klasiskās tehnikas visās ķermeņa daļās, gan SPA masāžu tehnikas un paņēmienus. Pēc šīs akreditētās programmas apguves Jūs varēsiet saņemt LR profesionālās pilnveides izglītības apliecību. Pēc šīs programmas apguves un izglītības dokumentu saņemšanas Jums ir iespēja pretendēt uz ITEC eksāmenu programmā "Holistic Massage", lai saņemtu ITEC starptautiskus sertifikātus programmā "Holistic Massage".

ris-licence-kermena-estetiska-kopsana

Programmas ilgums: 40 nodarbības, 5 mēneši.
Maksa: 150 EUR x 5 maksājumi.

Uzmanību!! Veicot samaksu uzreiz par visu kursu, piedāvājam atlaidi 50 EUR !!

Izglītības izdevumu atmaksas iespējas: Vēršam uzmanību, ka Rīgas Starptautiskais mācību centrs ir akreditētā izglītības iestāde: saņemot Čeku par akreditētās profesionālās izglītības programmas apmeklēšanu, Jūs varat deklarēt šos izdevumus Jūsu (Jūsu tuvinieku) gada ienākumu deklarācijā un pretendēt uz izdevumu atmaksu.

1.pakāpe: Klasisko tehniku pamatprogramma - 10 nodarbības.

2.pakāpe - dažādu veidu ķermeņa SPA tehniku profesionālā programma "ĶERMEŅA ESTĒTISKĀ KOPŠANA" - pēc pilnas programmas apguves izsniedzam valsts apliecību par profesionālās pilnveides izglītības apgūšanu. Pēc pilnas programmas apgūšanas Jums ir iespēja pēc Jūsu izvēles pieteikties ITEC sertifikācijas eksāmenam programmā "Holistic Massage", kur Jūs demonstrēsiet visas apgūtās tehnikas visās ķermeņa daļās. ITEC diploms tiek starptautiski atzīts vairāk kā 33 valstīs.

3.pakāpe - ITEC eksāmens "Holistic Massage" pēc Jūsu izvēles (ITEC DIPLOMA 3rd level in Holistic massage).

Uzņemšana 2021:

Sestdienu grupa (5 mēneši)
24.04.2021
10:00-16:00
Pedagogs - Aleksandrs Aņiščenko

Svētdienu grupa (5 mēneši)
25.04.2021
10:00-16:00
Pedagogs - Aleksandrs Aņiščenko

Vakaru intensīvā grupa (3,5 mēneši)
26.04.2021
18:00-21:00
pirmdien, trešdien, piektdien

 Intensīvā dienas grupa (2,5 mēneši)
26.04.2021
pirmdienās, trešdienās
10:00-16:00

Piektdienu grupa (5 mēneši)
21.05.2021
piektdienās
10:00 - 16:00

Mūsu pedagogi: Aleksandrs Gribovs, Aleksandrs Aņiščenko, Antoņina Volkova.

Programma:
1) Sanitārijas un higiēnas pamati procedūru veikšanai
2) Anatomijas un fizioloģijas pamati
3) Ķermeņa procedūru un SPA masāžū indikācijas un kontrindikacijas
4) Klasisko tehniku atstrāde visās ķermeņa daļās: mugura, kājas, rokas, dekoltē zona, vēders, galva, seja.
5) Ieskats ķermeņa refleksogēno punktu teorijā
6) Klasiskie  un blakus paņēmieni: palīginstrumentu izmantošana dažādās SPA tehnikās.
7) Dažādu SPA tehniku praktiskā atstrāde:  "EKSPRESS", jeb "Spa Time Out"  "Anticelulīta",  "Limfu Drenāža"  "FITNESA"  "Karsto akmeņu"  "SPA ietīšana un procedūras: Šokolādes, medus, dūņu SPA procedūras"
8) SPA procedūru un rituālu izstrāde: tehnoloģiju secība, sastādot SPA procedūru vai rituālu, relaksācijas paņēmieni, atbilstošo kosmētisko līdzekļu, palīginstrumentu izmantošana, procedūru kalkulācija un to komerciālais pamatojums, iespējamo procedūru apvienošana rituālos, atbilstošā protokola izveide un tā ievērošana.
9) Meistara Ergonomika
10) Aromaterapijas pamati
11) Uzmanību!! * Taizemes punktu procedūras pamati - jēdziens, pielietošanas mērķi, īpatnības
* Vakuuma banku procedūras pamati  

Jūs kopā ar pedagogu praktiski izpildīsiet procedūras uz citiem, kā arī izbaudīsiet uz sevis patīkamā un relaksējošajā SPA atmosfērā!

ITEC eksāmens "Diploma in Holistic Massage 3rd level"

ITEC starptautiska sertifikācija ļauj oficiāli strādāt vairāk nekā 40 pasaules valstīs:

Eksāmens notiek Jūsu izvēlētajā valodā.

Pēc sekmīgas eksāmena nokārtošanas (teorētiskās un praktiskās daļas) Jūs saņemsiet ITEC diplomu "Diploma in Holistic Massage 3rd level). Šo dokumentu atzīst darba devēji, SPA centri, skaistumkopšanas saloni vairāk kā 40 valstīs un kruīza kuģos. Šie dokumenti ļauj oficiāli darboties SPA nozarē Lielbritānijā un citās valstīs, saņemot apdrpošināšanu no darba devēja.

RiS (Riga International School) mācību centrs ir sertificēts ITEC starptautiskajā koledžu asociācijā SPA un skaistumkopšanas jomā.

* Uzmanību! Valsts apliecības noformēšana maksā 15 EUR

* ITEC sertifikācijas noformēšanas maksa: 290 EUR,
Mūsu studentiem 230 EUR

Minimālās prasības iepriekšējai izglītībai: Vidējā izglītība.

Reģistrācija: Lai reģistrētos mācību programmā, lūdzam uzrādīt personas apliecinošu dokumentu, iepriekšējās izglītības dokumentu. masāžas kursi, klasiskās masāžas labākie kursi, spa speciālists, spa meistars, spa procedūras, spa skola, spa masāžu  apmācība, gribovs, ķermeņa kopšana, ķermeņa kopšanas kursi, akreditēts diploms, курсы массажа, курсы классического массажа, спа мастер, спа специалист, лучшие курсы грибов

NODARBINĀTĪBA cilvēkiem bez iepriekšējās medicīniskās izglītības:
Pēc programmas beigšanas Jūs varēsiet darboties 
estētiskas  skaistumkopšanas nozarē.
Lūdzam iepazīties ar MK noteikumiem 264 no 23.05.2017 "Noteikumi par Profesiju klasifikatoru, profesijai atbilstošiem pamatuzdevumiem un kvalifikācijas pamatprasībām".

ESTĒTISTS drīkst darboties bez medicīniskas izglītības un izpildīt neinvazīvās procedūras ķermenim un/ vai sejai. Neinvazīvās procedūras ir tādas procedūras, kā masāžas, SPA masāžas, dažādas relaksējošās masāžas, kosmētisko līdzekļu izmantošana: eļļas, krēmi, maskas, barojošas maskas ādai, dažāda veida pīlingi ādai, u.c. masāžas kursi, klasiskās masāžas labākie kursi, spa speciālists, spa meistars, spa procedūras, spa skola, spa masāžu  apmācība, gribovs, ķermeņa kopšana, ķermeņa kopšanas kursi, akreditēts diploms, курсы массажа, курсы классического массажа, спа мастер, спа специалист, лучшие курсы грибов

profesiju klasifikators skaistumkopšana 2
ris-kermena-estetiska-kopsana-1ris-kermena-estetiska-kopsana-2ris-kermena-estetiska-kopsana-3ris-kermena-estetiska-kopsana-4ris-kermena-estetiska-kopsana-5ris-kermena-estetiska-kopsana-6