Ķermeņa estētiskās kopšanas tehnoloģijas

Akreditēta programma "Ķermeņa estētiskās kopšanas tehnoloģijas". Izglītības kvalitātes valsts dienesta izsniegta licence P-17014. Akreditācijas lapa AI-12003.

Šis mācību kurss palīdzēs Jums apgūt gan klasiskās tehnikas visās ķermeņa daļās, gan SPA masāžu tehnikas un paņēmienus. Pēc šīs akreditētās programmas apguves Jūs varēsiet saņemt LR profesionālās pilnveides izglītības apliecību. Pēc šīs programmas apguves un izglītības dokumentu saņemšanas Jums ir iespēja pretendēt uz ITEC eksāmenu programmā "Holistic Massage", lai saņemtu ITEC starptautiskus sertifikātus programmā "Holistic Massage".

ris-licence-kermena-estetiska-kopsana

Programmas ilgums: 40 nodarbības, 5 mēneši.

Maksa: 137 EUR x 5 maksājumi.

Uzmanību!! Veicot samaksu uzreiz par visu kursu, piedāvājam atlaidi 50 EUR !!

Izglītības izdevumu atmaksas iespējas:
Vēršam uzmanību, ka Rīgas Starptautiskais mācību centrs ir akreditētā izglītības iestāde: saņemot Čeku par akreditētās profesionālās izglītības programmas apmeklēšanu, Jūs varat deklarēt šos izdevumus Jūsu (Jūsu tuvinieku) gada ienākumu deklarācijā un pretendēt uz izdevumu atmaksu.

1.pakāpe: Klasisko tehniku pamatprogramma - 10 nodarbības.

2.pakāpe - dažādu veidu ķermeņa SPA tehniku profesionālā programma "ĶERMEŅA ESTĒTISKĀ KOPŠANA" - pēc pilnas programmas apguves izsniedzam valsts apliecību par profesionālās pilnveides izglītības apgūšanu.

Pēc pilnas programmas apgūšanas Jums ir iespēja pēc Jūsu izvēles pieteikties ITEC sertifikācijas eksāmenam programmā "Holistic Massage", kur Jūs demonstrēsiet visas apgūtās tehnikas visās ķermeņa daļās. ITEC diploms tiek starptautiski atzīts vairāk kā 33 valstīs.

3.pakāpe - ITEC eksāmens "Holistic Massage" pēc Jūsu izvēles (ITEC DIPLOMA 3rd level in Holistic massage).

Uzņemšana:

 • Svētdienu grupa (5 mēneši)
  22.09.2019
  10:00-16:00
 • Dienas grupa (5 mēneši)
  15.10.2019
  otrdienās, piektdienās
  10:00 - 13:00
 •  Intensīvā dienas grupa (2,5 mēneši)
  25.09.2019
  pirmdienās, trešdienās
  10:00-16:00
 • Sestdienu grupa (5 mēneši)
  21.09.2019
  10:00-16:00
 • Vakara intensīvā grupa (3,5 mēneši)
  30.09.2019
  18:00-21:00
  pirmdien, trešdien, piektdien

Mūsu pedagogi: Aleksandrs Gribovs un Antoņina Volkova.

Programma:

1) Sanitārijas un higiēnas pamati procedūru veikšanai
2) Anatomijas un fizioloģijas pamati
3) Ķermeņa procedūru  indikācijas un kontrindikacijas
4) Klasisko tehniku atstrāde visās ķermeņa daļās
5) Ieskats ķermeņa refleksogēno punktu teorijā
6) Klasiskie  un blakus paņēmieni - roku tehniku atstrāde uz visām ķermeņa daļām;
7) Dažādu tehniku dziļā praktiskā atstrāde:
 "EKSPRESS", jeb "Spa Time Out"
 "Anticelulīta",
 "Limfu Drenāža"
 "FITNESA"
 "Karsto akmeņu"
 "SPA ietīšana un procedūras: Šokolādes, medus, dūņu SPA procedūras"
8) Individuālās SPA tehnikas izstrāde
9) Ergonomika
10) Aromaterapijas pamati
11) Ieskats Post-izometriskajā relaksācijā (PIR)

Uzmanību!! Programmā ietilpst -
* Taizemes punktu procedūras pamati - jēdziens, pielietošanas mērķi, īpatnības

  Jūs kopā ar pedagogu praktiski izpildīsiet procedūras uz citiem, kā arī izbaudīsiet uz sevis!

ITEC eksāmens "Diploma in Holistic Massage 3rd level"

ITEC starptautiska sertifikācija ļauj oficiāli strādāt vairāk nekā 40 pasaules valstīs:

Eksāmens notiek Jūsu izvēlētajā valodā.

Pēc sekmīgas eksāmena nokārtošanas (teorētiskā un praktiskā daļas) Jūs saņemat ITEC diplomu "Diploma in Holistic Massage 3rd level). Šo dokumentu atzīst darba devēji, SPA centri, skaistumkopšanas saloni vairāk kā 40 valstīs un kruīza kuģos. Šie dokumenti ļauj oficiāli darboties SPA nozarē Lielbritānijā un citās valstīs, saņemot apdrpošināšanu no darba devēja.

RiS (Riga International School) mācību centrs ir sertificēts ITEC starptautiskajā koledžu asociācijā SPA un skaistumkopšanas jomā.

* Uzmanību! Valsts apliecības noformēšana maksā 15 EUR

* ITEC sertifikācijas noformēšanas maksa: 290 EUR, Mūsu studentiem 230 EUR

Minimālās prasības iepriekšējai izglītībai: Vidējā izglītība.

Reģistrācija: Lai reģistrētos mācību programmā, lūdzam uzrādīt personas apliecinošu dokumentu, iepriekšējās izglītības dokumentu.

masāžas kursi, klasiskās masāžas labākie kursi, spa speciālists, spa meistars, spa procedūras, spa skola, spa masāžu  apmācība, gribovs, ķermeņa kopšana, ķermeņa kopšanas kursi, akreditēts diploms, курсы массажа, курсы классического массажа, спа мастер, спа специалист, лучшие курсы грибов

NODARBINĀTĪBA cilvēkiem bez iepriekšējās medicīniskās izglītības: Pēc programmas beigšanas Jūs varēsiet darboties  estētiskas  skaistumkopšanas nozarē. Lūdzam iepazīties ar MK noteikumiem 264 no 23.05.2017 "Noteikumi par Profesiju klasifikatoru, profesijai atbilstošiem pamatuzdevumiem un kvalifikācijas pamatprasībām".

ESTĒTISTS drīkst darboties bez medicīniskas izglītības un izpildīt neinvazīvās procedūras ķermenim un/ vai sejai. Neinvazīvās procedūras ir tādas procedūras, kā masāžas, SPA masāžas, dažādas relaksējošās masāžas, kosmētisko līdzekļu izmantošana: eļļas, krēmi, maskas, barojošas maskas ādai, dažāda veida pīlingi ādai, u.c.

masāžas kursi, klasiskās masāžas labākie kursi, spa speciālists, spa meistars, spa procedūras, spa skola, spa masāžu  apmācība, gribovs, ķermeņa kopšana, ķermeņa kopšanas kursi, akreditēts diploms, курсы массажа, курсы классического массажа, спа мастер, спа специалист, лучшие курсы грибов

profesiju klasifikators skaistumkopšana 2
ris-kermena-estetiska-kopsana-1ris-kermena-estetiska-kopsana-2ris-kermena-estetiska-kopsana-3ris-kermena-estetiska-kopsana-4ris-kermena-estetiska-kopsana-5ris-kermena-estetiska-kopsana-6