Agnese

5 gadiem atpakaļ

Vēlos no sirds pateikties Permanentā make-up pasniedzējai un augstas klases starptautiskaja m meistaram Mariannai Fjodorovai. Mācību kurss tika pasniegts ļoti izsmeļoši un saprotami. Pasniedzēja ir ļoti prasīga, bet taisnīga, kas pamudināja tiekties pēc labākiem rezultātiem apmācību procesā. Teorētiskajā mācību kursā kā arī praktiskajā ieguvu ļoti vērtīgas zināšanas un prasmes, kuras noteikti tiks izmantotas manā turpmākajā profesionālajā izaugsmē un darbībā. PALDIES!

Brigita

6 gadiem atpakaļ

Vēlējos pateikt, lielu paldies, pasniedzējai Ingrīdai Šēlai, kas ļoti interesanti un saistoši, vadīja auklīšu kursus. Domāju, ka tādas apmācības, būtu ieteicams apmeklēt, ne tikai, potenciālajām auklītēm, bet arī, bērnu mammām un tētiem. Uzņēmuma vadībai, gan būtu ieteikums, atrast telpu, tikai šiem kursiem, lai nebūtu jāpielāgo citas telpas, lai būtu atbilstoši galdi, krēsli... Veiksmi biznesā, bet neaizmirstiet "cilvēku".
Ar cieņu, Brigita.

Inese Veisa

6 gadiem atpakaļ

Velos pateikt Lielu paldies Jūsu skolai.
Īpašu paldies saku skolotājai Marianai Fjodorovai.
Tiku pie sapņotas uzacu formas.-pigment as uzacis
Sākumā baidijos un šaubījos par to vai izdarīju parreizo izvēli.
Bet kad aizgāju jau ienākot patika ka skolotāja ir ļoti profisionāla- patīk viņas pieeja- koncetrējas darbam profesionāli.
Izveidoja kopā ar audzēkni formu, piekoriģēja visu, visu procesa gaitu istāstīja.
Kā arī viss bija dezinficēts , kas man bija ļoti svarīgi.
Ļoti patīk rezultāts.
Liels paldies Marianna!

Ilona Ilona

6 gadiem atpakaļ

Vēlos pateikt sirsnīgu PALDIES Rīgas Starptautiskajā m mācību centrām. Esmu apguvusi Mezoterapijas kursus. Milzīgu PALDIES mezoterapijas pasniedzējai Ilzei. Paldies visiem par ļoti labu attieksmi. Droši varu ieteikt visiem kas vēlas gūt rofesionālās zināšanas kosmetoloģijā!!!
Ar Cieņu, Ilona

Svetlana.Ž

6 gadiem atpakaļ

Закончила курсы СПА мастера. Курсы замечательные. Очень много узнала, научилась. Преподователю Александру отдельное и огрромное Спасибо!!!! Отмосфера на занятиях дружелюбная, пролетают на одном дыхании!!!
Всем громное спасибо за знания!!!!)))))

Līga Z.

6 gadiem atpakaļ

Paldies!

Dace

6 gadiem atpakaļ

Apguvu mikrobleidingu un mikropigmentāci ju pūdertehnikā!! Liels paldies par profesionālo attieksmi un zināšānām, ko deva pasniedzēja Marianna. Ikvienam iesācējam novēlu tādu pasniedzēju, kā viņa, kura iedvesmo un ļauj noticēt saviem spēkiem!

Linda T

6 gadiem atpakaļ

Patīkami vaksācijas kursi. pasniedzēja Lidija ir jauka un zinoša. Modeles aizgāja sapulcējās, smaidīgas un apmierinātas.

Linda T

6 gadiem atpakaļ

Labdien! 2016.gada 5.novembrī apmeklēju vaksācijas kursus RIS mācību centrā Lāčplēša ielā 35, Rīgā, kurus vadīja pasniedzēja Lidija. Pirmais iespaids bija tāds, ka pasniedzēja ir dusmīga un neapmierināta, bet kad viss bija sagatavots un pasniedzēja sāka stāstīt teoriju, kura bija plaša un interesanta, sapratu, ka pirmais iespaids bija maldinošs, Lidija bija patīkama un jauka sievirte Kursi nopietni, stingri, daudz prakses un teorijas. Patika pasniedzējas prasīgā un stingrā pieeja. Kā saka "Mācībās grūti, darbā viegli!"

Eva

7 gadiem atpakaļ

Esmu bijusi pāris reizes kā modele uz RiS treniņiem un man šķiet, ka visas reizes audzēknēm ir sanācis labāk kā dārgajos salonos, jo blakus stāv profesionālis, kurš māca un koriģē audzēkni.
Paldies jaunajiem speciālistiem un pasniedzējiem!

Pievienot atsauksmi