Egija

3 gadiem atpakaļ

Paldies Inesei Stepko par Klasisko Skropstu pieaudzēšanas apmācībām. Ļoti interesanti prot visu izstāstīt un iemācīt,kā arī ļoti zinoša,jauka un laipa pasniedzēja.

Ксения

4 gadiem atpakaļ

Закончила курсы спа массажа. Шикарный педагог-физиотерапевт Александр Грибов. Советую обязательно к нему!!

Laura

4 gadiem atpakaļ

Закончила курсы визажиста! Большое спасибо преподователю Илоне ,которая обучила всем нужным техникам ,показала и рассказала ,помогла и нашла время для всех учениц ,никто не остался без внимания! Советую всем кто хочет начать свой путь как визажист пойти именно в эту школу и именно к Илоне!

Alexandra

4 gadiem atpakaļ

Program ” Mesotherapy with microneedles”: The course with Gunita was very good, she provided very good insight on anatomy and physiology considerations for treatments.
The practical part was also very good and Gunita also explained all procedure with detail.
In overall I DO recommend this course.

Ilona

4 gadiem atpakaļ

Vēlos pateikt Liels paldies Elīnai Spiridovskai,kas vadīja " Sejas estētiskā kopšana "programmu.Pasniedzēja ir Lieliskā!!! Viss bija ļoti interesanti un saprotami. Paldies Jūsu skolai!

Jolanta

4 gadiem atpakaļ

Man prieks,ka mana izvēle bija šī skola. Lieliski darbinieki, izcili, ļoti zinoši skolotāji. Lielu PALDIES vēlos teikt savai pasniedzējai Gunitai Oldenburgerei, par sniegtajām zināšanām un pacietību . Pasniedzēja ir ļoti zinoša, ar lielisku pieredzi.

Paldies

Nadezda

4 gadiem atpakaļ

Priecājos ka izvēlējos šo skolu, masāžas programmu. Liels paldies, Aleksandram, tik zinošs, pieklājīgs,pasniedz tā, saprot ikkatrs. Vienā gadā, izgāju klasisko masāžu un atgriezos, lai izietu ķermeņa kopšanu. Protams, iesaku visien, no savas pieredzes. Paldies Aleksandram,jo pat pēc pabeigšanas, var griezties ar jebkuru jautājumu, un vienmēr saņemt izsmeļošu atbildi.

Gita V

5 gadiem atpakaļ

Paldies pasniedzējai ELĪNAI par vaksācijas un uzacu korekcijas - krāsošanas kursos sniegtajām zināšanām! Teorētiskais materiāls pārskatāms, saprotams, aprakstītas visdažādākās situācijas. Praktiskajā daļā patika, ka reāli izdevās pastrādāt ar dažādiem materiāliem. Viss tika paskaidrots, uz jautājumiem atbildēts.

Sanita S

5 gadiem atpakaļ

Labvakar! Shajaa skolaa apguvu programmu "floristikas un dekoreshanas pakalpojumi" esmu ljoti pateiciga par pasniedzejas ieguldijumu manaa izaugsmee. Kurss bij labi saprotams un ljoti interesants.
Pasniedzejai Intai Stelpai milzigs paldies.

Vitiņa

5 gadiem atpakaļ

Mīļš paldies ,,mikropigmentā cijas meistarītei - pasniedzējai Marianai Fjodorovai

Pievienot atsauksmi